Strona główna / Hobby / Za tydzień kolejny parkrun

Za tydzień kolejny parkrun

Szesnasty parkrun już za nami. Jesienny, słoneczny poranek zgromadził na starcie 57 zawodników. Po intensywnej, profesjonalnej rozgrzewce poprowadzonej przez Anię Górską wszyscy wyruszyli na trasę i wszyscy szczęśliwie dotarli do mety. Dyniowy bieg wygrał Krzysztof Walkowiak z czasem 19:38, drugi był Kazimierz Głuszczak, a trzeci Robert Derda.
parkrun16-1Wśród kobiet pierwsza na mecie zameldowała się Agnieszka Załoga-Sikorska z czasem 23:18, druga Klaudyna Małocha i trzecia Monika Murawska z uroczym psem Loydem.  9 osób pobiegło  po raz pierwszy, a 15 biegaczy poprawiło swoje rekordy życiowe na tej trasie. Najmłodszy uczestnik 7-letni Kacper Mikiewicz spisał się dzielnie i zajął 2 miejsce wśród juniorów za Adamem Małocha.
Szczegółowe wyniki biegu znajdziecie tu:
http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…
parkrun16-2Zwycięzca biegu, Krzysztof Walkowiak otrzymał zestaw jesienny: herbatkę rozgrzewającą i słoiczek dyniowego dżemu, szesnasty zawodnik na mecie – Marek Pełnikowski- jako, że był to szesnasty parkrun, pięknie pomalowaną dynię.  Po biegu, jak co tydzień, na wszystkich czekały pyszne ciasteczka z Hotelu „Trzy Wyspy” , batoniki ufundowane przez Stowarzyszenie Trzeźwościowe „HOL” i ciepła herbata od zespołu parkrun Świnoujście.
Bieg przygotowało 12 wolontariuszy: Anita Pietras, Anna Górska, Anna Zakens, Arkadiusz Drzewiecki, Elżbieta Jabłońska, Jacek Giba, Joanna Bilard, Joanna Szafrańska, Mariusz Małocha, Mirosław Jabłoński, Piotr Zgraja, Waldemar Szczęsny. A już za tydzień, w sobotę – kolejny parkrun .

 

Zobacz również

W ciągu kilkunastu godzin zebrali 2500 podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego

Na zebranie podpisów pod kandydaturą  Rafała Trzaskowskiego komitet  dostał tylko kilka dni. Nie przejęliśmy się …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.