Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy. Kto zasłużył na pochwały, a kto na nagany?

Plusy i minusy. Kto zasłużył na pochwały, a kto na nagany?

3+ Przyznajemy przewodniczącej Joannie Agatowskiej, prezydentowi Januszowi Żmurkiewiczowi oraz prezes Komunikacji Autobusowej za uruchomienie bezpłatnej komunikacji autobusowej w dniu 1 listopada. Rozumiemy, że sukces lubi mieć wielu ojców, lecz w tym przypadku ważne jest udogodnienie dla mieszkańców.

2+ Dostają organizatorzy Morskich Zaduszek. Chociaż pogoda nie sprzyjała, to na plażę przyszło wiele osób. Kultywowanie morskich tradycji jest ważne. Dodatkowy plus dla ks Piotra Superlaka.

1+ Dla bardzo sympatycznej pani Tosi ze stoiska wędliniarskiego w sklepie Intermarche. Uśmiechem zaraża klientów. Chcielibyśmy, aby wszyscy sprzedawcy tak się do nas uśmiechali.

3- Dostaje zarząd ogrodów Granica za pozostawienie działkowców bez prądu. Po pożarze urządzenia zasilającego, ludzie mieszkający w altankach z różnych powodów życiowych, musieli siedzieć przy świeczkach.

2- Dla kierowców, którzy zapomnieli, że auta parkuje się na parkingu, a nie trawniku. 1 listopada dali popis swoich umiejętności. Zwłaszcza kierowca, który wjechał samochodem na cmentarz i zaparkował za krzaczkiem.

1- Właścicielom posesji, którzy zapominają o uprzątnięciu liści z chodników przy ich posesjach.

Zobacz również

Barwy muzyki organowej i fletowej

W  kolejnym festiwalowym koncercie (16.08)  wystąpili; znany świnoujskiej publiczności wybitny organista i improwizator Tomasz Adam …

Jeden komentarz

  1. 3+ dla Mrówki za udostępnienie parkingu w święta 🙂
    2+ dla załóg promów Karsibór za sprawne przewożenie samochodów w święta
    3- dla pogody w święta 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.