Strona główna / Lokalne / Dziurawy parking. Pieniądze miasta idą w błoto

Dziurawy parking. Pieniądze miasta idą w błoto

Stan parkingu przy Placu Słowiańskim to niekończąca się historia. Od kilku lat drogowcy raz w roku zasypują tłuczniem dziury w których po każdorazowych opadach zbiera się błoto . Przez pozostałą część roku, kierowcy męczą się parkując swoje samochody w wodzie. Miasto wydaje pieniądze na utwardzanie co roku, ale o położeniu płyt nie mam mowy.

Przede wszystkim dlatego, że oficjalnie nie jest to parking, ale tymczasowy  wjazd do kwartału ulic Bohaterów Września i Armii Krajowej. Jest on przez miasto wyrównywany każdorazowo, gdy występują na nim większe  ubytki gruntu. Zgodnie z obowiązującymi zapisami przestrzennego planu zagospodarowania tego obszaru miasta, teren ten nie jest przeznaczony docelowo pod zabudowę parkingową lecz zabudowę uzupełniającą pobliskie kamienice.

Zobacz również

Przegląd lodowych trendów na lato 2022

Rozpoczęło się kalendarzowe lato i wakacje. W ciągu tych 93 najbardziej słonecznych dni w roku, …

Jeden komentarz

  1. Położyć tymczasowo płyty ażurowe i po problemie. Potem można je zdemontować i ktoś na pewno odkupi. Jaki jest koszt wyrównywania i zerwanych zawieszeń samochodów ? Pewnie płyty by się już zwróciły….Ech ta nasza polska bylejakość…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.