Strona główna / Lokalne / Wolontariusze pomogli zorganizować bieg

Wolontariusze pomogli zorganizować bieg

Jesień już na dobre zagościła w Świnoujściu, ale parkrunowym biegaczom, niestraszne jesienne chłody. Na czas biegu wiatr rozgonił deszczowe chmury i ani jedna kropla nie zmoczyła zawodników. Na starcie zwarci, gotowi i rozgrzani przez Anię Górską – stawili się biegacze w bardzo licznym, jak na tę porę roku, gronie – 75 osób i 3 psy – Muffin, Loyd i Borys. Wszyscy przy wtórze szeleszczących pod stopami i łapami liści dzielnie przemierzyli trasę.

Pierwszy na mecie zameldował się Kamil Stępień – 19:08, drugi Robert Derda – 19:49, trzeci Kamil Mazur – 20:45. Wśród kobiet zwyciężyła Laura Łagosz – 24:56, druga przybiegła Ola Andryszak – 25:13, trzecia Karolina Romańska – 25:29. Aż 15 osób poprawiło swoje rekordy życiowe, a 10 pokonało trasę po raz pierwszy. Szczegółowe wyniki biegu znajdziecie tu:
http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…

Po biegu, jak co tydzień, na wszystkich czekały pyszne ciasteczka z Hotelu „Trzy Wyspy”, batoniki ufundowane przez Stowarzyszenie Trzeźwościowe „HOL” i ciepła herbata od zespołu parkrun Świnoujście.
Oczywiście bieg nie odbył by się bez zaangażowania wolontariuszy, a tym razem również była to spora grupa: Agnieszka DRZEWIECKA, Arkadiusz DRZEWIECKI, Anna Grażyna GÓRSKA, Elżbieta JABŁOŃSKA, Mirosław JABŁOŃSKI, Adam Jerzy KRAWCZUK, Agnieszka MICHALSKA, Arkadiusz MURAWSKI, Marek STEFANICKI, Joanna SZAFRAŃSKA, Przemysław SZYMAŃSKI oraz Piotr ZGRAJA

A już za tydzień w ramach biegu parkrun organizowany będzie Bieg Niepodległościowy, zespół parkrun prosi uczestników o zaznaczenie w swoim stroju biało czerwonego elementu (strój, flaga, przypinka, pomalowana twarz itp.) – sobota (12.11.2016) godz.9.00 Park Zdrojowy.

Fot. Joanna Szafrańska i Piotr Zgraja

Zobacz również

Międzyzdroje. Wszystkie kąpieliska są bezpieczne i stale kontrolowane

Na chwilę obecną w Międzyzdrojach nie ma skażeń naszych wód – Zalewu Szczecińskiego i Bałtyku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.