Strona główna / Lokalne / To musisz zobaczyć. Zapraszamy na swinoujscie360.eu

To musisz zobaczyć. Zapraszamy na swinoujscie360.eu

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki w Szczecinie rozpoczęła wdrażanie nowej wizji promocji Pomorza Zachodniego, tworząc dla poszczególnych regionów naszego województwa innowacyjną formę prezentacji. Prezentacji, w której to oglądający będzie mógł skierować uwagę na to, co go najbardziej interesuje, która pozwoli zobaczyć region turystyczny z perspektywy, jaką mało kto miał okazję ujrzeć, w całkowicie nowoczesny sposób.

W projekt zaangażowało się także Świnoujście. W ramach pierwszego etapu wykonano 5 panoram sferycznych z drona oraz 6 panoram z ziemi. Portal swinoujscie360.eu można oglądać zarówno w standardowy sposób – korzystając z komputera, a także na smartfonie lub tablecie. Jednak prezentacja, którą nazwano wycieczką sferyczną idzie krok naprzód.

Uroki naszego miasta można poznać przenosząc się do wirtualnej rzeczywistości przy pomocy prywatnego smartfona! Wystarczy kliknąć na specjalną ikonkę okularów na panelu nawigacyjnym wycieczki i włożyć telefon w specjalne kartonowe lub plastikowe gogle tzw. cardboard (te można nabyć chociażby przez popularny portal aukcyjny, a ich ceny zaczynają się od kilkunastu złotych).

Zobacz również

Zaginął Günter Schmidt. Szukają także w Świnoujściu

Niemiecka policja prosi o pomoc w odnalezieniu Güntera Schmidta (70) z Zempin, który zaginął 22 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.