poniedziałek , 3 października 2022
Strona główna / Hobby / [ZDJĘCIA i FILM] Biało-czerwony sobotni parkrun

[ZDJĘCIA i FILM] Biało-czerwony sobotni parkrun

18. parkrun przeszedł, a właściwie przebiegł do historii! Był wyjątkowy, bo patriotyczny. Wolontariusze i biegacze stawili się w narodowych biało-czerwonych barwach, aby uczcić 98 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Pomimo mroźnej aury do Parku Zdrojowego o poranku przyszło 15 wolontariuszy i 52 biegaczy. Rozgrzewkę przed biegiem poprowadziły profesjonalnie – młode zawodniczki MKL Maraton – Asia Zając i Gabrysia Zienko. Bieg odbył się w bardzo nastrojowej mglistej aurze, wśród oszronionych drzew i krzewów. Może mniej romantycznie było bliżej ziemi, bo jak mróz to i ślisko bywa, ale wszyscy bez uszczerbku na zdrowiu, za to w doskonałym humorze przekroczyli linię mety.

Dzisiejszy bieg wygrał Krzysztof Walkowiak z czasem 20:57, drugi był ex aequo Sylwester Swędrowski i Grzegorz Sławiński (dali się wyprzedzić zwycięzcy tylko o jedną sekundę). Wśród kobiet zwyciężyła Aleksandra Keplin z czasem 23:44, druga była Karolina Romańska a trzecia Magdalena Juszczyk-Bukowiecka. Do grona społeczności parkrunowej dołączyło 6 osób, a 7 poprawiło swoje czasy na tej trasie.   Szczegółowe wyniki znajdziecie tu:
http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/… [1]

Po biegu na wszystkich czekały wspaniałe parkrunowe rogaliki upieczone przez Agnieszkę i jak co tydzień, pyszne ciasteczka od Hotelu „Trzy Wyspy”, batoniki ufundowane przez Stowarzyszenie Trzeźwościowe „HOL” i ciepła herbata od Uzdrowiska Świnoujście.

A już za tydzień 19 listopada w sobotę spotkamy się na 19.parkrunie Świnoujście.

Zobacz również

Zmieniają się godziny otwarcia punktu bankowego

Jak informuje Bank Pekao S.A., od  dnia  3 października 2022r.  do   odwołania punkt kasowy banku …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.