poniedziałek , 3 października 2022
Strona główna / Lokalne / Morsujące Mikołaje przygotowują się na wielkie wydarzenie

Morsujące Mikołaje przygotowują się na wielkie wydarzenie

W ubiegłym roku do wody weszło ich ponad 200. Ile będzie w tym roku? Tego jeszcze nie wiadomo, bo wciąż można się zapisywać na niesamowitą kąpiel w gronie Mikołajów, elfów i reniferów. 4 grudnia br. wszyscy wejdą do wody. Organizatorzy przygotowali paradę po promenadzie, wybory mikołajowej miss i mistera, występy, loterię fantową, grochówkę,  a także konkurs na mikołajową brodę.

– Kochane Morsy zapraszamy serdecznie na Inwazję Morsujących Mikołajów ,która odbędzie się w niedzielę 04.12.2016 r. w Świnoujściu. Jest to trzecia z kolei impreza na której oczywiście nie może was zabraknąć .W tym roku specjalnym gościem Inwazji, będzie rekordzista świata w kąpieli lodowej oraz założyciel fundacji Morsy bez Granic, Ice Lord – Zbigniew Falkowski, który wtajemniczy nas w arkana sztuki lodowych kąpieli – zachęcają organizatorzy.

Rozgrzewającą  grochówę upichci klubowy morświn Łukasz wraz z morsami ze Żnina.Obowiązuje oczywiście wyśmienity humor i przebranie mikołajkowe, wystarczy nawet sama czapka, choć wariacje przebraniowe, mile widziane. Dla osób które chcą przyjechać spoza Świnoujścia, Hotel Trzy Wysp przygotował specjalną promocję. Na hasło „Inwazja Morsujących Mikołajów” zapłacą tylko 75 zł od osoby za dobę w 3-osobowym pokoju z całodziennym wyżywieniem w formie bufetu szwedzkiego.

Zgłoszenia można dokonywać przez e-mail: morswiny@op.pl. Wszelkich informacje dotyczących inwazji udziela Kasia i Tamara pod numerami: 604125303, 694 560 562.

Zobacz również

Zmieniają się godziny otwarcia punktu bankowego

Jak informuje Bank Pekao S.A., od  dnia  3 października 2022r.  do   odwołania punkt kasowy banku …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.