Strona główna / Lokalne / Remont na przeprawie promowej. Dyrektor przeprasza za utrudnienia

Remont na przeprawie promowej. Dyrektor przeprasza za utrudnienia

Trwa remont budynku na przeprawie promowej po stronie wyspy Uznam. Obiekt od nowości nie był gruntownie remontowany. Mieści się w nim poczekalnia dla pasażerów, dyżurka cumownika, a także toaleta. W ramach prac odświeżono wnętrze poczekalni i pomieszczenia dla cumownika. W poniedziałek przy budynku stanęło rusztowanie. Ekipa remontowa musi wykonać prace zewnętrzne. Z tego powodu przeprawa promowa odbywa się drugą nitką (przyp. bliżej strony miasta). Ostatecznie, podobnego remontu doczeka się także budynek w dzielnicy Warszów.

– Bardzo przepraszamy naszych pasażerów. Mam nadzieję, że wybaczą nam te chwilowe niedogodności. Po zakończonym remoncie będzie naprawdę ładnie – mówi dyrektor ŻŚ Jerzy Barczak.

To kolejna inwestycja Żeglugi Świnoujskiej. Kilkanaście dni temu zadecydowano o remoncie nabrzeża przy Wybrzeżu Władysława IV. Wcześniej wykonano prace pogłębiarskie przy przeprawie karsiborskiej, aby wyeliminować ryzyko wpłynięcia promu na mieliznę.

Zobacz również

Święto Wojska Polskiego z 8. Flotyllą Obrony Wybrzeża

„Weekend z wojskiem” – pod takim hasłem od 13 do 15 sierpnia odbywać się będą …

Jeden komentarz

  1. A czy przystanek autobusowy dla wysiadajacych zlokalizowany przy remontowanym budynku będzie przesunięty bliżej obecnie użytkowanego stanowiska promowego? Na czas mogły być w zatoce postojowej tej gdzie nie można parkować na dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.