Strona główna / Lokalne / J. Agatowska pogłębia wiedzę o turystyce. Poszła na studia podyplomowe

J. Agatowska pogłębia wiedzę o turystyce. Poszła na studia podyplomowe

– Całe życie to nauka, ale czasem warto też zasiąść znowu na sali wykładowej, po pierwsze bo lubię się uczyć, a po drugie bo uczenie rozwija wiedzę, rozszerza horyzonty i podnosi kompetencje – napisała na facebookowym profilu przewodnicząca rady Joanna Agatowska. Zamieściła także zdjęcia z sali wykładowej.

Joanna Agatowska studiowała na Uniwersytecie Warszawskim kierunek „Samorząd Terytorialny i Rozwój Lokalny”. Na Uniwersytecie Szczecińskim studiowała „Zarządzanie Finansami w Podmiotach Gospodarczych”. Teraz rozpoczęła studia podyplomowe na kierunku „Turystyka”  w Wyższej Szkole Bankowej.

Zobacz również

Wszystkie trzy tłocznie Baltic Pipe w Polsce po odbiorach technicznych

GAZ-SYSTEM dokonał odbioru technicznego wszystkich trzech tłoczni gazu rozbudowywanych i budowanych w ramach projektu Baltic …

13 komentarzy

 1. Czytając komentarze lizusów można odnieść wrażenie, że kolejne wybory już ta pani wygrała, a stanowiska są już wśród lizusów podzielone. A może to już rozpoczęta kampania i szukanie wśród „nowych kolegów” głosów poparcia za kolejne obietnice. Albo narastające przeczucie, że po kolejnych wyborach odejdzie się w „niebyt polityczny” i trzeba będzie szukać pracy gdzie indziej, a wtedy kierunek coś może sugerować i np. planowany terminal kontenerowy jest bardzo nie na rękę.

 2. Wszystkim politykom i nie tylko , którzy nieustannie się uczą bezwzględnie kibicuję zawsze to milej posłuchać kogoś kto ma o czymś pojęcie niż tak zwanych specjalistów, którzy przybrali na użytek własny miano, misiewiczów z Nowoczesnej.Wywodów tych mędrców nie da się słuchać………

 3. Skoro pani Agatowska zaczynała tak jak wiekszosc mieszkańców czyli na rynku i się tam czegoś dorobila to tylko dobrze o niej świadczy. A skoro rozwinęła się i dalej chce się jej uczyć tak że jest tu gdzie jest to znaczy że jest bardzo skuteczna i dobrze kieruje swoim zyciem. Zlosliwcy i nieudacznicy nawet nazywajacy siebie sympatykami nigdy do piet jej raczej nie dorosna w takim razie.

 4. Czas na naukę dawno minął. Gdy inni studiowali Pani Joanna na targowisku robiła biznesy, Dzisiaj mając szmal studiuje , ma dużo czasu gdyż pracując w OSiR niewiele robiąc otrzymuje 6 tyś zł i będąc przew. RM i studentką ciagle jest nieobecna w pracy. Uważam że powinna zapisać się na studia doktoranckie i za 1.5 roku mamy dr Joanna Agatowska. Kosztuje to niewiele więcej a jaki prestiż.

 5. Ķto proponuje ten wykonuję proszę niezwłocznie zaposać się na takie studia i zgłębiać powierzchnie płaskie
  Złośliwość nie jest receptą na szczęście
  Pozdrawiam frustrata

 6. proponuję następne studia podyplomowe „z konserwacji powierzchni płaskich”

 7. Pani Joanno – samych ocen celujących 🙂

 8. Co dosyć ciekawe spotkały się na nich liderki świnoujskiej lewicy i prawicy
  Edukacja ponad podziałami

 9. Studia dotyczą zarządzania i spotkała się na nich spora grupa znanych świnoujścian gratuluję państwu determinacji i podziwiam was

 10. Bo zamiast leżeć jak większość z tyłkiem na kanapie przez weekend, jedzie i się uczy. Gratuluję chęci rozwoju pani Joanno. I też podziwiam, bo mi by się nie chciało.

 11. I do przodu 😉

 12. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ㄓ 〄

  Skąd Joasia bierze na to wszystko czas?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.