poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Przedszkolaki dbają o zdrowie” w Przedszkolu Miejskim nr 11

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Przedszkolaki dbają o zdrowie” w Przedszkolu Miejskim nr 11

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Specjalnego „Jeżyk”, Przedszkola Specjalnego „W Stumilowym lesie”, Przedszkola Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 oraz z Przedszkola Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 wzięły udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. „Przedszkolaki dbają o zdrowie”. Konkurs miał na celu zainteresowanie dzieci tematyką zdrowotną, rozwijanie wyobraźni, kreatywności oraz kształtowanie wzorców zdrowego stylu życia.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w Przedszkolu Miejskim nr 11. Podczas uroczystości dzieci z grupy integracyjnej „Krasnale” zaprezentowały część artystyczną, zaśpiewały piosenkę oraz zatańczyły dwa tańce „Do przedszkola” oraz „Taniec z szarfą”. Po części artystycznej wszyscy laureaci konkursu zostali zaproszeni do wspólnych zabaw. Wszystkie dzieci wesoło bawiły się podczas zabawy ruchowej związanej z „kiszeniem kapusty”. Po występie przedszkolaków nastąpiło ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów.

Nagrody główne otrzymali:

Miejsce I – Sebastian Bigdowski

Miejsce II – Zuzia Rycombel

Miejsce III – Hania Samujło

Nagroda specjalna jury – Aleksander Ordon

W konkursie nie zabrakło również nagród pocieszenia dla pozostałych uczestników. Nagrodami w konkursie były piękne zabawki ufundowane przez Firmę Handlową „Duet” w Świnoujściu.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie ciekawych prac plastycznych. Laureatom życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie plastycznej. Dziękujemy również sponsorowi za ufundowanie nagród w konkursie oraz miłą współpracę.

Zobacz również

Przy budowie ekspresówki do Świnoujścia pracują od rana do późna

Szybkie zapadanie zmroku nie oznacza, że prace budowlane na inwestycjach trwają obecnie krócej. Wykonawcy odcinka …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.