poniedziałek , 3 października 2022
Strona główna / Lokalne / „Witamy na świecie” – nowy dział portalu swinoujskie.info i Kronik Portowych

„Witamy na świecie” – nowy dział portalu swinoujskie.info i Kronik Portowych

Narodziny dziecka to wielka radość dla mamy i taty. Lecz nie tylko – cieszy się także cała rodzina, bliscy, przyjaciele i znajomi! Wspólnie z Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Miejskiego w Świnoujściu stworzyliśmy nowy dział: „Witamy na świecie”. Będziemy publikować w nim zdjęcia najmłodszych świnoujścianek i świnoujścian – wszystko za zgodą mamy i taty. To stąd dowiecie się jak wygląda latorośl Waszych bliskich oraz jakie imię wybrali rodzice. Zdjęcia maluchów będziemy także drukować w tygodniku Kroniki Portowe, po to, aby rodzice mogli schować gazetę i pokazać swojemu dziecku za kilka lat – to będzie doskonała pamiątka.

Dział „Witamy na świecie” ma także promować rodzicielstwo w Świnoujściu. W minionym roku w naszym mieście urodziło się 225 dzieci.

W Świnoujściu, podobnie jak w innych miastach Polski, daje się zaobserwować ujemny trend demograficzny (przyp. stosunek urodzeń do zgonów), choć nie tak duży jak w innych regionach województwa i kraju.  Od 2013 roku, rodzi się u nas większa liczba dzieci.

Zobacz również

Zmieniają się godziny otwarcia punktu bankowego

Jak informuje Bank Pekao S.A., od  dnia  3 października 2022r.  do   odwołania punkt kasowy banku …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ㄓ 〄

    Taka gazeta za kilka/kilkanaście lat, może służyć temu dziecku jako dowód tożsamości na który będzie mogło sobie w przyszłości wziąć kredyt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.