Strona główna / Lokalne / Halo?! Czytelnicy dzwonią do redakcji

Halo?! Czytelnicy dzwonią do redakcji

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.#1 Mieszkam przy ulicy Chopina. Zastanawiam się dlaczego zapomina się o świątecznym oświetleniu tej ulicy. Przecież to ładna i prosta droga po której jeździ bardzo dużo samochodów. Podobnie pięknie przystrojony byłby Park Chopina.

#2 Dzwonię z ulicy Grunwaldzkiej. Mamy problem z mieszkańcem dokarmiającym gołębie. Ptaki wydziobują trawnik. Czy moglibyście na swoich łamach zaapelować do tego pana, o to, aby przeniósł się w inne miejsce?

#3 Przejeżdżałem w niedzielę po ulicy i zobaczyłem, że do późnych godzin popołudniowych, pracownicy firmy Remondisu zamiatali liście. Czy pracodawca nie ma litości. Pracować w niedzielę?!

#4 Jestem mamą 3-letniego dziecka. Często korzystamy z placów zabaw. Cieszę się, że powstają kolejne. Jednak niepokoi mnie, że piaskownice nie są przykrywane na zimę i nie są chronione przed odchodami zwierząt.

#5 Czy w tym roku, podobnie jak w zeszłym, będzie kiermasz rybny? Rybacy ze Świnoujścia mogliby się zrzeszyć.

#6 Na ulicy Bohaterów Września nie ma drogowskazu informującego o najbliższej toalecie. Ludzie wchodzą do restauracji i kawiarni za potrzebą.

Zobacz również

13-letniego Kuby poszukiwało 32 strażaków

W poniedziałek 23 maja 2022 r. strażacy wsparli swoimi siłami akcję poszukiwawczą 13-letniego chłopca ze …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.