Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

+++  Przyznajemy Marynarce Wojennej z dwóch powodów: rocznicy oraz tego, że wreszcie nadszedł ten moment, że zaufano kobietom w mundurach. Gratulacje dla pani kapitan Katarzyny Mazurek za objecie dowództwa okrętem ORP Lublin.

++  Dla zarządu Rady Osiedla Karsibór na zachętę, aby czuwali nad rozwojem ich wyspy. Przed Karsiborem dużo inwestycji. Wierzymy, ze Wasza praca wyjdzie mieszkańcom tylko na dobre.

+ Dostaje magistrat za to, że błyskawicznie zorganizował konkurs ofert na ochronę buków zaatakowanych przez bobry. 68 drzew wkrótce zostanie zabezpieczonych przed siekaczami tych pięknych zwierząt.

— Otrzymują radni, którzy mieli wątpliwości do pomysłu prezydenta zwalniającego właścicieli psów od posiadania zwierzaka. Psiaki mają najczęściej osoby starsze i samotne, dla wielu zwierzę to jedyny kompan życia. Warto wrócić do pomysłu!

— Dostają osoby, które „zapomniały oddać” w mijającym roku 20 sztuk grabi dostępnych na świnoujskim cmentarzu. Wierzymy, że to tylko przez gapiostwo, a nie z chęci kradzieży. Dbajmy o wspólne mienie!

– Otrzymuje Remondis, za to, że ich pracownicy muszą pracować także w niedzielę. Przed tygodniem grupa kilkunastu osób grabiła z liści ulicę Wojska Polskiego. Nie można tego zrobić w poniedziałek? Niedziela – dzień dla  rodziny!

Zobacz również

Bezpłatne spotkanie informacyjne posiadaczy kredytów „walutowych” w CHF w Świnoujściu

Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu wraz z r.pr. Sylwestrem Kasprzewskim z Kancelarii GRYF ze Szczecina organizuje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.