Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] 600 paczek pełnych świątecznych prezentów dla 33 rodzin

[ZDJĘCIA i FILM] 600 paczek pełnych świątecznych prezentów dla 33 rodzin

W mijający weekend odbył się finał projektu Szlachetna Paczka. Projekt organizowany jest przez Stowarzyszenie WIOSNA w Krakowie. Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.

– Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom – tłumaczy Jarosław Czerniak. – W tym roku do projektu włączono 33 rodziny. Łącznie otrzymały około 600 paczek. Nad sprawnym rozdzielaniem paczek czuwało 10 wolontariuszy – dodaje.

W tym roku sztab Szlachetnej Paczki zorganizowano w sali sesyjnej świnoujskiego magistratu. Urząd Miasta udostępnił zatankowany samochód dostawczy z kierowcą.

– Szczególne podziękowania kieruję do wolontariuszy, którzy bardzo chętnie dołączyli do zespołu. Bez Was nie było by nic – mówi Barbara Bedzyk.

Zobacz również

13-latek uciekł z domu w Świnoujściu. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Świnoujska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach Jakuba Matczaka, 13-letniego mieszkańca Świnoujścia. Chłopiec w dniu …

Jeden komentarz

  1. A to na tym portalu nie publikuje się wszystkich komentarzy?;) Tylko wybrane i poprawne politycznie?…szkoda…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.