Strona główna / Lokalne / Fani motoryzacji zebrali cztery bagażniki karmy dla zwierząt

Fani motoryzacji zebrali cztery bagażniki karmy dla zwierząt

Na co dzień kochają dźwięk samochodowych silników. Tym razem zamiast koni mechanicznych ważne były zwierzaki. Kilkadziesiąt osób spotkało się w niedzielę na parkingu przed sklepem Kaufland, aby przeprowadzić wspólną akcję zbierania karmy dla zwierząt mieszkających w świnoujskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Udało się zapełnić cztery bagażniki kocim i psim jedzeniem, a także kocami i kołdrami.

Miłośnicy samochodów przed zimą chcieli zrobić coś dobrego dla zwierzaków. Na facebookowym profilu ZSW Team skrzyknęli się, aby zabrać kilka puszek jedzenia dla kotów i psów. Nie sądzili, że uda się zgromadzić tak dużą ilość. Nie tylko miłośnicy motoryzacji pomogli. Na parking co chwilę podjeżdżały kolejne samochody wypakowane jedzeniem.

– To bardzo dobra akcja. Tak trzymać! – mówi Dorota Grudzińska, która na parking przyjechała z koleżanką Magdą.

Fani motoryzacji z klubu “ZSW Team” spotykają się zazwyczaj w niedzielę na parkingu przed sklepem Kaufland. Wśród nich sa osoby w różnym wieku i przeróżnych zawodów. Oglądają swoje auta, rozmawiają chwilę po czym rozjeżdżają się do domów. Jeśli ktoś chciałby dołączyć – zapraszamy – mówi Wiktor.

Zobacz również

Jadą w 43-kilometrowa trasę. Możesz do nich dołączyć

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” propaguje turystykę kolarską oraz aktywny sposób spędzania czasu. W dniu 28.07.2019 …

4 komentarze

  1. Sebastian Nowicki

    Super!! Dziękujemy za pomoc !!

  2. Taa znam to, ci “fani” wola robic wszystko byle nie spedzic troche czasu w domu z rodzina.

  3. Co jakiś czas można taką zbiórke robić, nikt od tego nie zbiednieje a zwierzętą pomoże dużo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.