Strona główna / Kultura / Dwie nowe imprezy w przyszłym roku

Dwie nowe imprezy w przyszłym roku

Obie imprezy są jeszcze w fazie negocjacji i ustalania ich ostatecznego kształtu. Zarówno Festiwal Art Port, jak i Wakacyjne Miasto Kobiet  zaplanowano na lipiec 2017 r.

Głównym organizatorem Festiwalu Art Port jest Fundacja EDM.  Pomysł zorganizowania imprezy zrodził się podczas spotkania członków fundacji Tomaszem Kordkiem, Januszem Hetmanem oraz reżyserami Januszem Zaorskim i Wojciechem Smarzowskim.

Ramowy program festiwalu zakłada cykl spotkań, koncertów, wystaw i innych imprez kulturalnych. Jedną z atrakcji ma być spektakl baletowy na plaży.

Patronat nad imprezą objęła TVP 2, która będzie rejestrowała i transmitowała część imprez mających się odbyć w ramach festiwalu.

Wakacyjne Miasto Kobiet to impreza skierowana przede wszystkim do pań, ale nie tylko. Wszystkie spotkania, koncerty i inne wydarzenia, jakie odbędą się w jej ramach, podzielone będą na bloki tematyczne: sport, biznes, zdrowie i uroda oraz kultura i sztuka. Część z nich, jak na przykład blok „zdrowie i uroda” połączone będą z warsztatami, w których każdy będzie mógł wziąć udział. Głównym organizatorem Wakacyjnego Miasta Kobiet jest szczecińska Grupa BONO.

– Więcej, bardziej szczegółowych informacji ,będziemy mogli podać po zakończeniu rozmów nad ostatecznymi programami obu imprez – informuje Robert Karelus z magistratu.

Zobacz również

Dodatkowe zespoły pogotowia będą stacjonować nad morzem

Jak co roku w wakacje zwiększa się liczba zespołów ratownictwa medycznego czuwających nad bezpieczeństwem mieszkańców …

4 komentarze

  1. Świnoujskim twórcom ochłapy a kasa dla przyjezdnych cwaniaków. Podziękujemy władzy przy wyborach.

  2. Znów Karuzela Bezkultury za gigantyczne pieniądze?

  3. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Karuzela Kultury Bis i Feminizm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.