Strona główna / Hobby / [ZDJĘCIA i FILM] Biegają nawet w Wigilię

[ZDJĘCIA i FILM] Biegają nawet w Wigilię

Tak się zbiegło, że na 24 grudnia przypadł # 24 parkrun. Wigilijny poranek z typową jesienną pogodą, troszkę wiatru, troszkę chmur i odrobina deszczu okazał się bardzo udany dla biegaczy.

Frekwencja, jak na tę porę roku była wysokaD, zaroiło się w parku od czerwonych, mikołajowych czapek. Wszyscy dzisiaj radośni, uśmiechnięci i gotowi do biegu. Po rozgrzewce, poprowadzonej tym razem przez Agnieszkę Duszę, na starcie stanęło 51 osób, w tym rodzinka biegowa: Robert, Ania i w wózku trzymiesięczna Hania a także trzy urocze czworonogi. Swoją obecnością zaszczycili nas, po raz kolejny, goście z Niemiec – Bettina i Jeremy a także Justyna, kiedyś mieszkanka Świnoujścia, dziś już Wrocławianka. Na starcie, jak zwykle, chwila dla fotoreporterów  a potem już tylko dwa okrążenia po parkowych ścieżkach i meta. Wszyscy cali i zdrowi dotarli do celu. Dzisiejszy bieg wygrał debiutujący Arkadiusz Czarnecki z czasem 19:25, drugi był Piotr Kudaś 21:03, trzeci Łukasz Jadach 21:17. Wśród kobiet zwyciężyła najmłodsza uczestniczka Izabela Bedzyk 24:43, druga była Ola Andryszak 25:00 a trzecia Magda Juszczyk-Bukowiecka 26:04. Aż 9 osób powitaliśmy w naszym gronie po raz pierwszy
i mamy nadzieję, nie ostatni a 5 osób może pochwalić się nowymi rekordami życiowymi na naszej trasie. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!
Szczegółowe wyniki biegu:
http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…
Na mecie wigilijnym biegaczom i kibicom serwowaliśmy barszczyk, ciepłą herbatkę, cudowne parkrunowe pierniczki upieczone i ozdobione przez niezwykle utalentowaną Agnieszkę Duszę, ciasteczka i czekolady ufundowane przez hotel „Trzy Wyspy” i batoniki ufundowane przez Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Hol”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, wolontariuszom, kibicom i sponsorom, życzymy ciepłych, rodzinnych i wesołych świąt a już za tydzień zapraszamy na kolejny #25 sylwestrowy parkrun!!!

Zobacz również

Jutro nie będzie wody na ulicy Chodorowskiej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z wymianą przyłącza wodociągowego w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.