Strona główna / Lokalne / Okrutne zabójstwo? Dlaczego zginął 30-latek?

Okrutne zabójstwo? Dlaczego zginął 30-latek?

Zwłoki młodego mężczyzny znaleziono w piątek przed południem w mieszkaniu bloku przy ul. Matejki 37. Człowiek zginął prawdopodobnie od ciosu nożem w klatkę piersiową. Sąsiedzi mówią, że nie znają ofiary i nie wiedzą kto mieszkał w kawalerce.

– Policja wchodziła do kawalerki. Podobno w środku pełno krwi. Jakby kogoś zadźgali – opowiada mężczyzna mieszkający w klatce nr 37. – U nas to raczej sami spokojni ludzie mieszkają. Tych starszych to zna się z widzenia. Młodzi wynajmują, pomieszkają pół roku i wprowadzają się następni – dodaje.

Wszystko wskazuje na to, że mogło to być morderstwo, a do śmierci mężczyzny ktoś się przyczynił. Pogotowie ratunkowe poprosiło straż pożarną o otwarcie drzwi. Otrzymali zgłoszenie, że wewnątrz ktoś może potrzebować pomocy. Po otwarciu ujrzeli makabryczny widok. Na pomoc było za późno. 30-latek już nie żył.

Policja  nie ujawnia kim jest ofiara. Nie wiadomo także nic o sprawcy. W tej sprawie jest wiele znaków zapytania.

– Dziś około godziny 10.30 zostaliśmy powiadomieni o ujawnieniu w mieszkaniu przy ulicy Matejki zwłok mężczyzny. Aktualnie na miejscu zdarzenia prowadzone są oględziny z udziałem prokuratora – w dwóch zdaniach informuje asp. szt. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Do sprawy będziemy wracać. Gdy tylko pojawią się nowe informacje, poinformujemy o nich naszych Czytelników.

Zobacz również

Umowa podpisana. W czerwcu ruszają prace przy przebudowie ulicy Grunwaldzkiej

Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz i Prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Małgorzata Bogdał podpisali dziś (czwartek …

Jeden komentarz

  1. jakie 30 lat?! on miał 19 lat!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.