Strona główna / Lokalne / Największe zainteresowanie stacją w okresie świąt

Największe zainteresowanie stacją w okresie świąt

Pierwsza w Świnoujściu stacja do ładowania samochodów elektrycznych, największe wzięcie ma w okresie świąt. Korzystają z niej najczęściej Polacy mieszkający w Skandynawii, a przyjeżdżający do rodziny na święta.

Stacja do ładowania samochodów elektrycznych stoi na parkingu przed sklepem Intermarche w Świnoujściu. Urządzenie powinno być dostępne 7 dni w tygodniu. uroczystego otwarcia stacji.

Punkt do szybkiego ładowania samochodów elektrycznych jest pomysłem sklepu Intermarche w Świnoujściu oraz firmy Garo. Urządzenie zamontowano na parkingu przed supermarketem przy ulicy Legionów. Wyglądem przypomina niewielki parkomat.

W zależności od pojazdu, 20 minut ładowania zapewnia przejechanie 100 kilometrów . Pojazdy w Świnoujściu można ładować za darmo. Warunkiem jest posiadanie przez kierowcę, specjalnego kabla. Używając konwertera, ładować będzie można także elektryczne skutery i wózki inwalidzkie.

Samochody elektryczne, według wielu ekspertów są przyszłością motoryzacji. Właściciele takich pojazdów bardzo sobie cenią niskie koszty eksploatacji. Przejechanie stu kilometrów takim autem kosztuje około 5 złotych. W przypadku, gdy stacja do ładowania oferuje usługę bezpłatnie, wówczas jazda jest bezkosztowa.

Zobacz również

Polsko-Ukraiński Dzień Dziecka już w najbliższą niedzielę!

„Nie możemy się doczekać na wspólną zabawę, która rozpocznie się o godzinie 13:00 w naszej Muszli Koncertowej. …

Jeden komentarz

  1. eeeeeeeeeeeeeeee

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.