Strona główna / Lokalne / Największe zainteresowanie stacją w okresie świąt

Największe zainteresowanie stacją w okresie świąt

Pierwsza w Świnoujściu stacja do ładowania samochodów elektrycznych, największe wzięcie ma w okresie świąt. Korzystają z niej najczęściej Polacy mieszkający w Skandynawii, a przyjeżdżający do rodziny na święta.

Stacja do ładowania samochodów elektrycznych stoi na parkingu przed sklepem Intermarche w Świnoujściu. Urządzenie powinno być dostępne 7 dni w tygodniu. uroczystego otwarcia stacji.

Punkt do szybkiego ładowania samochodów elektrycznych jest pomysłem sklepu Intermarche w Świnoujściu oraz firmy Garo. Urządzenie zamontowano na parkingu przed supermarketem przy ulicy Legionów. Wyglądem przypomina niewielki parkomat.

W zależności od pojazdu, 20 minut ładowania zapewnia przejechanie 100 kilometrów . Pojazdy w Świnoujściu można ładować za darmo. Warunkiem jest posiadanie przez kierowcę, specjalnego kabla. Używając konwertera, ładować będzie można także elektryczne skutery i wózki inwalidzkie.

Samochody elektryczne, według wielu ekspertów są przyszłością motoryzacji. Właściciele takich pojazdów bardzo sobie cenią niskie koszty eksploatacji. Przejechanie stu kilometrów takim autem kosztuje około 5 złotych. W przypadku, gdy stacja do ładowania oferuje usługę bezpłatnie, wówczas jazda jest bezkosztowa.

Zobacz również

Miasto będzie jednak odkomarzać. Akcja ruszy w niedzielę

 Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak deszczu i wiatru) od niedzieli 7 czerwca na terenie całego …

Jeden komentarz

  1. eeeeeeeeeeeeeeee

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.