Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Świnoujście powitało Nowy Rok

[ZDJĘCIA i FILM] Świnoujście powitało Nowy Rok

Tegoroczny miejski Sylwester odbył się na plaży. Kilka tysięcy świnoujścian pożegnało stary i powitało Nowy Rok specjalnym, trwającym około 30 minut pokazem świetlnym. Nad bezpieczeństwem czuwały patrole policji. Obyło się bez incydentów. W tym roku zorganizowano pokaz fajerwerków i laserów. Widowisko odbyło się na plaży przy bazie ratowników. Drewniany deptak i wydmy były dosłownie oblepione obserwującymi.

Zobacz również

Międzyzdrojskie Czwartki Lekkoatletyczne – finał

Zakończyła się Wiosenna Edycja Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych w ramach Międzyzdrojskiego Budżetu Obywatelskiego. Łącznie w trzech …

5 komentarzy

 1. Rewelacyjny Pokazy bawilismy sie swietnie z cala rodzina!! Szczesliwego nowego roku!! 🙂

 2. Beznadziejne nagłośnienie. Nic nie było słychać. Synchronizacja laserów z muzyką – Żadna. Tylko coś było słychać dla garstki stojących w domku ratowników i blisko barierek. Dalej nic. Trzeba było włączyć głośniki. W lecie ryczą non stop z reklamami, poleżeć w ciszy i spokoju nie można, a tutaj szkoda, bo oszczędności. Jedynie fajny był pokaz fajerwerków. Reszta to lipa.

  • 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

   Nie nagłośnienie beznadziejne, tylko akustyk, o ile taki tam był.
   Lasery, to fakt, żyły własnym życiem nie zsynchronizowane z konkretną muzyką, tylko takim byle komercyjnym dla mas z gimbazy.

 3. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

  Adziaaaa….

 4. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

  Byłem tam nietrzeźwy, ale nie nawalony w trupa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.