Strona główna / Lokalne / Wpadł w szał, gdy kolega wyprosił go z urodzinowej imprezy

Wpadł w szał, gdy kolega wyprosił go z urodzinowej imprezy

Pewien 23-latek może trafić za kratki za to, że zdemolował swojemu koledze mieszkanie. Młody mężczyzna został zaproszony na imprezę urodzinową. Wszyscy wspólnie biesiadowali.  Gdy właściciel postanowił zakończyć imprezę, jeden z gości wpadł w furię.

– Gospodarz postanowił zakończyć imprezę i wyprosić gości. Wtedy jeden z nich wpadł w szał i wyładował złość na znajdujących się w mieszkaniu przedmiotach. Po zniszczeniu mebli i wyposażenia mieszkania oraz zadaniu uderzeń w głowę gospodarzowi, nieuprzejmy gość wspólnie z partnerką opuścili lokal – informuje asp. szt. Beata Olszewska z policji.

Następnego dnia, jubilat zauważył, że oprócz zniszczeń, z mieszkania zniknął jeszcze laptop. Wtedy postanowił wezwać policjantów.

– Zatrzymany w tej sprawie podejrzewany 23-letni świnoujścianin usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży laptopa oraz zniszczenia mienia, do których się przyznał – informuje asp. szt. Beata Olszewska z policji.

Czyny te zagrożone są karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Na 23-latku będzie też spoczywał obowiązek naprawienia wyrządzonych pokrzywdzonym szkód.

Zobacz również

Międzyzdroje. Zwłoki młodego mężczyzny na międzyzdrojskiej plaży

Zwłoki młodego mężczyzny odnaleźli spacerowicze, przechadzający się rano po międzyzdrojskiej plaży – informuje portal kamienskie.info. …

2 komentarze

  1. zwykły ćpun bez mózgu nadajacy się do uśpienia szkoda takiej zarazy utrzymywać nawet w pierdlu

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Bezstresowe wychowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.