Strona główna / Lokalne / Morderstwo 19-letniego Piotrka. Policja pokazała film z zatrzymania

Morderstwo 19-letniego Piotrka. Policja pokazała film z zatrzymania

21-latek i 30-latek zostali zatrzymani na Mazurach. Prokurator postawił im już zarzuty, a sąd przychylił się do wniosku o tymczasowe aresztowanie. Do czasu rozprawy sądowej będą siedzieć w więzieniu.

Tymczasem Warmińsko-Mazurska Policja ujawniła więcej szczegółów związanych z zatrzymaniem dwóch mężczyzn. Policjanci z Iławy już 1 stycznia otrzymali informację z policji ze Świnoujścia, że podejrzewani o zabójstwo 19-letniego Piotra Wawrzynowicza znajdują się na ich terenie. Przystąpili do sprawdzania tropu, a gdy byli pewni, że to prawda, poprosili o pomoc antyterrorystów z Olsztyna.

– Tego samego dnia, policjanci z Sekcji Antyterrorystycznej KWP w Olsztynie oraz policjanci z iławskiej komendy weszli do jednego z domów na terenie powiatu Iławskiego, gdzie mieli znajdować się poszukiwani. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się trafne. Policjanci, zatrzymali poszukiwanego 30 – latka i jego o 9 – lat młodszego kolegę. Mężczyźni zostali przetransportowani do Komendy Policji w Iławie, a następnie odkonwojowani do KMP w Świnoujściu w celu wykonania dalszych czynności – zdradza kulisy zatrzymania mł. asp. Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Zobacz również

Jutro nie będzie wody na ulicy Chodorowskiej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z wymianą przyłącza wodociągowego w …

Jeden komentarz

  1. i sie posypali z placzem zwyrodnialcy tacy to sa koledzy hehehehe a starszy juz podobno robil za gejsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.