Strona główna / Lokalne / To on brutalnie zabił 19-letniego Piotrka? Stonoga stawia policji ultimatum i wyznacza nagrodę 25000 zł za pomoc w ujęciu zwyrodnialca!

To on brutalnie zabił 19-letniego Piotrka? Stonoga stawia policji ultimatum i wyznacza nagrodę 25000 zł za pomoc w ujęciu zwyrodnialca!

Według informacji do których dotarł Zbigniew Stonoga, zabójcą 19-letniego Piotra Wawrzynowicza jest Paweł W. Na swoim profilu facebookowym opublikował jego zdjęcie. Według źródła Stonogi,  chłopak przed śmiercią był strasznie torturowany. Miał zostać znaleziony bez gałek ocznych i mieć poodcinane części ciała.

Zbigniew Stonoga dowiedział się o brutalnej śmierci jaka spotkała Piotra Wawrzynowicza za Świnoujścia. Dostał list od mieszkańca miasta – według niego, jeden z morderców Piotrka jest dalej na wolności. To 25-letni Paweł W. który już w wieku 17 lat dokonał w grupie brutalnego pobicia. Paweł W. jest od lat znany policji, lecz autor listu podejrzewa, że świnoujska policja bała się cokolwiek z nim zrobić, i stąd poczucie bezkarności, które doprowadziło do śmierci Piotrka. To właśnie on miał najbardziej pastwić się nad Piotrkiem i ostatecznie doprowadzić do jego śmierci.

Policja w zmowie z bandytami?

Według informacji Stonogi  policja w Świnoujściu jest w zmowie z bandytami i od lat pobłaża przestępczemu półświatkowi. To jest jeden z powodów przez który mogło dojść do tragedii. Według nieoficjalnych informacji policja zatrzymała 3 z 4 bandytów, którzy uczestniczyli w morderstwie Piotra.

Kiedy Paweł W. trafi za kratki?

Zobacz również

W Świnoujściu świętowali dzień bohaterów

18-go maja 2022 roku na placu Komendy Miejskiej PSP w Świnoujściu przy ul. Barlickiego odbył …

13 komentarzy

 1. Tak, społeczni superbohaterzy wkraczają do akcji. Stonoga, to może Rutkowski, albo Hubert Urbański z Milionerzy, …

 2. Od tej kzrywej mordy aż sie lustro na ramach powyginalo

 3. Jak zwykle Policja o niczym nie wie

 4. z mazowieckiej?

 5. Stonoga stawia policji ultimatum… kuźwa, a kto to jest Stonoga żeby stawiać policji ultimatum? Niech najpierw zajrzy do swojej kartoteki ten stonoga. I jeszcze jakich ma informatorów, masakra. Ten tekst pisał naprawdę jakiś pseudodziennikarzyna.

  • ta… takich ma informatorów, że policja się przestraszyła i dziś opublikowała oficjalny list gończy – oczywiście za tych gnojem którego wskazał Stonoga panie przedmówco policjancie. wstyd- boicie się Włodarczyków??? Czy może coś innego?
   Kiedy Komenda Wojewódzka Policji się tym zajmie?

 6. Jak to prawda że policja nic nie robi to zajebiscie

 7. Tak jest i to każdy pies wie kto jest teraz w policji jakieś kwiaty po szkołach plecakiem wszystkie dobre psy jeżdżą taksówką mi bo mają w nosie za takie pieniądze pracować a co do czego to zawiasy

 8. byłem przytomny i nie rozumiem dlaczego zasłaniają mu oczy skoro trzeba go znaleźć.

 9. kara smierci

 10. po co zasłaniają mu oczy haha

 11. Czy pan piszący powyższy tekst, był przytomny?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.