Strona główna / Lokalne / Halo?! Czytelnicy dzwonią do redakcji

Halo?! Czytelnicy dzwonią do redakcji

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 Chciałam podziękować policjantom patrolujących dzielnicę Warszów. Bardzo dziękuję za przywrócenie posterunku policji. Jestem mieszkanką ulicy Holenderskiej i wreszcie poprawiło się nasze poczucie bezpieczeństwa.

#2 Za co firma Remondis bierze pieniądze? Na ulicach ślizgawica, a nie ma ani jednej piaskarki, która posypałaby drogi. W Sylwestra kierowcy tańczyli na ulicach. Proponuję ukarać finansowo firmę za brak reakcji.

#3 Chciałem zwrócić uwagę na przystanki autobusowe. Chociaż część ma możliwość podłączenia oświetlenia, to nikt nie włącza na nich światła? Czyżby oszczędność kosztem bezpieczeństwa pasażerów?

#4 Mam niepełnosprawną żonę. Chcieliśmy załatwić sprawę w banku przy pl. Słowiańskim. Niestety powtarza się notoryczny problem. Nie ma gdzie zaparkować samochodu. Czy można w najbliższym czasie liczyć na rozwiązanie tego problemu?

Zobacz również

Ruszyły zapisy na Maraton Świnoujście Wolgast

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” jako współorganizator 42 Międzynarodowego Maratonu Świnoujście – Wolgast, 31 Półmaratonu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.