Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Co tydzień nasza redakcja przyznaje plusy i minusy. To dobrze znany części mieszkańców sposób dostrzegania rzeczy ważnych i istotnych, a także tych z których trzeba wyciągać wnioski na przyszłość.

Otrzymują wszyscy psiarze, którzy pomogli niepełnosprawnemu Charliemu. Psiak ma swój wózek inwalidzki i może swobodnie wychodzić na spacery

Przyznajemy policjantowi, który znalazł zaginionego yorka. Dwa plusy dostaje także pan Marek, który znalazł w Nowy Rok portfel i zwrócił go właścicielowi.

 Dostaje prezydent Janusz Żmurkiewicz za dwa bukiety kwiatów dla młodych rodziców  z okazji narodzin dwóch pierwszych świnoujścianek.

⊝ Należą się niemieckiemu kierowcy, który wsiadł za kierownicę mając 1,5 promila alkoholu. Dzięki pracownikom stacji Orlen mężczyzna podróż dokończył na komisariacie.

 Dostaje forma Remondis, za brak szybkich działań w usuwaniu śliskości na ulicach w noc sylwestrową.

⊝ Otrzymuje właściciel blaszanego pawilonu przy pl. Słowiańskim. Wiatr naruszył lichą konstrukcję pawilonu i o mały włos nie ranił przechodzącego pieszego.

Zobacz również

Ruszyły zapisy na Maraton Świnoujście Wolgast

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” jako współorganizator 42 Międzynarodowego Maratonu Świnoujście – Wolgast, 31 Półmaratonu …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Literówka przy dwóch minusach: “forma Remondis”

    Z tym blaszakiem, to ten minus na siłę.
    Ile plusów dostał od Was ten poszukiwany “niby” morderca Paweł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.