Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Zapłonęło serduszko WOŚP

[ZDJĘCIA i FILM] Zapłonęło serduszko WOŚP

W poniedziałek na Placu Wolności w włączono wielkie serce WOŚP, które odtąd aż do niedzielnego finału będzie biło jako symboliczne serce miasta.

W dniu symbolicznego rozświetlenia serca orkiestry dla WOŚP zaczyna grać świnoujski szpital. Placówka, której WOŚP przekazał już w poprzednich latach specjalistyczne urządzenia włącza się  do tegorocznego finału trwającym od 9 do 15 stycznia cyklem „Ile serca mamy tyle damy”. W jego ramach mieszkańcy, za wrzut do puszki korzystać mogą ze specjalistycznych badań oraz konsultacji lekarzy-specjalistów.

Pierwsze WOŚP-owe koncerty i spektakle w Świnoujściu odbywać się będą w czwartek i piątek na scenach Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu i jego prawobrzeżnej dzielnicy –Przytorze, w czwartek i piątek.

W niedzielę orkiestra zagra oczywiście w pełnym składzie. Dzisiejszy happening n Placu Wolności był  gorącą przygrywką do wielkiego koncertu, który tuż, tuż.

Zobacz również

Firmy w ING mogą skorzystać z innowacyjnej usługi – aplikacji eTerminal

ING wdrożył aplikację mobilną, która umożliwia przyjmowanie płatności zbliżeniowych na telefonie lub tablecie z systemem …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.