Strona główna / Lokalne / Jarosław Kaczyński o tunelu: Tym razem będzie!

Jarosław Kaczyński o tunelu: Tym razem będzie!

Prezes partii Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński przebywał w niedzielę z wizytą w Szczecinie. Spotkał się m.in. z działaczami PIS ze Świnoujścia. Był także gościem w szczecińskim radiu. Podczas rozmowy nie zabrakło pytania o tunel w Świnoujściu. Jarosław Kaczyński odpowiedział, że jest absolutnie pewny, że tunel powstanie.

– To bardzo ważna decyzja dla tej ziemi, ale także bardzo ważna dla Polski. to jest taki akt  integracyjny, jeżeli chodzi o polskie terytorium i Świnoujście (…) Jeżeli od czasu poprzedniego rządu staraliśmy się, o to żeby ten tunel powstał, a dzisiaj ma powstać, to jest powód do radości – powiedział Jarosław Kaczyński.

Zobacz również

W Świnoujściu dbają o drzewa poprzez zabiegi pielęgnacyjne

Z dwóch świnoujskich pomników przyrody – dębu w Przytorze i platanu przy ulicy Bohaterów Września …

9 komentarzy

  1. Jesteśmy dla Niemców Republiką Bananowa, oni decydują przy pomocy różnych PO ,KOD. …co ma się w naszym kraju dziać. Jak obala legalny rząd PiS przy pomocy BND….zapomnimy o tunelu

  2. Mieszkaniec Warszowa

    Jak powstanie tunel wszyscy przeciwnicy i zwolennicy PIS-u powinni zaproponować jego nazwę – Tunel imienia J. Kaczyńskiego ! Wtedy i tylko wtedy dostaniesz 100% poparcia !

  3. Niech pisowskie kanalie trzymają się jak najdalej od mojego miasta !! Tutaj nigdy nie doczekają się ich chorej Wolski..

  4. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Prezes bardzo dobry wywiad udzielił w Radio Szczecin.
    Byłem pod wrażeniem i słuchałem z rozdziawioną japą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.