Strona główna / Lokalne / Za 10 miesięcy będzie gotowa koncepcja terminala kontenerowego

Za 10 miesięcy będzie gotowa koncepcja terminala kontenerowego

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. wybrał w postępowaniu przetargowym firmę, która wykona koncepcję techniczno-programową budowy Terminalu Kontenerowego w Porcie Zewnętrznym w Świnoujściu. Udziałem w przetargu były zainteresowane cztery firmy. .

W postępowaniu wybrano ofertę firmy “WUPROHYD” Sp. z o.o. BIURO PROJEKTÓW za kwotę 1.344.390,00. Firma ma czas na wykonanie koncepcji 10 miesięcy od dnia podpisania umowy.

WUPROHYD specjalizuje się w projektowaniu nowych, remontach i przebudowie istniejących nabrzeży portowych łącznie ze zwiększeniem ich parametrów eksploatacyjnych, budowie portów jachtowych, regulacjach i umocnieniach brzegu morskiego, pracach studialnych (dla ZMPG S.A. wykonała koncepcję docelowego kształtu toru wodnego dla Portu Gdańsk, czy etapową koncepcję budowy Morskiego Terminalu Kontenerowo-Promowego w Porcie Północnym w Gdańsku)

Zobacz również

13-latek uciekł z domu w Świnoujściu. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Świnoujska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach Jakuba Matczaka, 13-letniego mieszkańca Świnoujścia. Chłopiec w dniu …

7 komentarzy

 1. Mieszkaniec Warszowa

  Tak dla Terminala Kontenerowego Budować jak najszybciej !

 2. Ja jestem za, przeciez to oznacza rozwoj miasta,warszów to dzielnica gospodarcza wiec niech sie rozvbudowuje, po za tym i tak zbuduja czy sie to podoba komus czy nie tak jak terminal LNG

 3. niech sobie na Nowogrodzkiej terminal zbudują te pisowskie namolne jełopy a od Świnoujścia wara!

 4. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

  Ale przecież nie będzie żadnego poru kontenerowego . . .

 5. NIE DLA TEGO BETONU!!!
  Zgodnie z opublikowanym przez nas na naszym facebooku pismem MGMiŻŚ, Zarząd Morskich Portów Szczecin Świnoujście został zobowiązany do podjęcia działań w zakresie konsultacji społecznych, akcji informacyjnej i promocyjnej. Jak do tej pory Spółka ta nie podjęła takich działań. W dalszym ciągu nasze prawa są ignorowane. Nie zgadzamy się na kilka milionów Tirów i tablicy Mendelejewa pod naszymi oknami, zabetonowaniem kolejnych hektarów plaży, wycinania lasów.
  Zwracam uwagę, iż kolejni niezadowoleni mieszkańcy tworzą kolejne stowarzyszenia mające na celu zwalczanie tego bezmyślnego zamieniania naszych wysp w betonowisko.

  • Przykro mi ale nic nie zdziałacie… Zbyt duża kasa jest do zarobienia dla wszystkich po kolei, łącznie z urzędasami wydającymi decyzje administracyjne. Zwykli ludzie ze swoimi troskami są bez szans w tej walce

 6. Lepsze to niż jakieś apartamentowce zamiast wydm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.