Strona główna / Lokalne / Za 10 miesięcy będzie gotowa koncepcja terminala kontenerowego

Za 10 miesięcy będzie gotowa koncepcja terminala kontenerowego

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. wybrał w postępowaniu przetargowym firmę, która wykona koncepcję techniczno-programową budowy Terminalu Kontenerowego w Porcie Zewnętrznym w Świnoujściu. Udziałem w przetargu były zainteresowane cztery firmy. .

W postępowaniu wybrano ofertę firmy “WUPROHYD” Sp. z o.o. BIURO PROJEKTÓW za kwotę 1.344.390,00. Firma ma czas na wykonanie koncepcji 10 miesięcy od dnia podpisania umowy.

WUPROHYD specjalizuje się w projektowaniu nowych, remontach i przebudowie istniejących nabrzeży portowych łącznie ze zwiększeniem ich parametrów eksploatacyjnych, budowie portów jachtowych, regulacjach i umocnieniach brzegu morskiego, pracach studialnych (dla ZMPG S.A. wykonała koncepcję docelowego kształtu toru wodnego dla Portu Gdańsk, czy etapową koncepcję budowy Morskiego Terminalu Kontenerowo-Promowego w Porcie Północnym w Gdańsku)

Zobacz również

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo w programie “Za starzy by umrzeć młodo” oraz sobotni wieczór z muzyką na żywo w Browarze Miedziowy44!

Już 18.06.21r. o godzinie 19:30 zapraszamy na wieczór ze Stand-Up Comedy w kolaboracji Maciej ,,Lobo’’ …

7 komentarzy

 1. Mieszkaniec Warszowa

  Tak dla Terminala Kontenerowego Budować jak najszybciej !

 2. Ja jestem za, przeciez to oznacza rozwoj miasta,warszów to dzielnica gospodarcza wiec niech sie rozvbudowuje, po za tym i tak zbuduja czy sie to podoba komus czy nie tak jak terminal LNG

 3. niech sobie na Nowogrodzkiej terminal zbudują te pisowskie namolne jełopy a od Świnoujścia wara!

 4. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

  Ale przecież nie będzie żadnego poru kontenerowego . . .

 5. NIE DLA TEGO BETONU!!!
  Zgodnie z opublikowanym przez nas na naszym facebooku pismem MGMiŻŚ, Zarząd Morskich Portów Szczecin Świnoujście został zobowiązany do podjęcia działań w zakresie konsultacji społecznych, akcji informacyjnej i promocyjnej. Jak do tej pory Spółka ta nie podjęła takich działań. W dalszym ciągu nasze prawa są ignorowane. Nie zgadzamy się na kilka milionów Tirów i tablicy Mendelejewa pod naszymi oknami, zabetonowaniem kolejnych hektarów plaży, wycinania lasów.
  Zwracam uwagę, iż kolejni niezadowoleni mieszkańcy tworzą kolejne stowarzyszenia mające na celu zwalczanie tego bezmyślnego zamieniania naszych wysp w betonowisko.

  • Przykro mi ale nic nie zdziałacie… Zbyt duża kasa jest do zarobienia dla wszystkich po kolei, łącznie z urzędasami wydającymi decyzje administracyjne. Zwykli ludzie ze swoimi troskami są bez szans w tej walce

 6. Lepsze to niż jakieś apartamentowce zamiast wydm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.