Strona główna / Lokalne / [FILM] Hallo Taxi: Taksóweczka na Panią czeka!

[FILM] Hallo Taxi: Taksóweczka na Panią czeka!

Już wkrótce z taksówek znikną radiotelefony! To efekt cyfryzacji jednej z najstarszej sieci taksówkarskiej w Świnoujściu. Zastąpią je telefony komórkowe z nowoczesnym oprogramowaniem. Od dwóch dni pasażerowie taksówek chwilę po zamówieniu taksówki dostają SMS zwrotny z numerem bocznym, marką i kolorem taksówki. Wkrótce będą mogli zamówić taxi korzystając dodatkowo z aplikacji na telefon. Wciąż jednak będzie można zamówić kurs dzwoniąc pod najpopularniejszy numer taxi 91 321 36 36.

– Pasażerowie wciąż mogą korzystać z naszych czterech numerów telefonów. Najpopularniejszym jest 91 321 36 36. Po zamówieniu taksówki dostaną wiadomość z informacją o samochodzie jaki podjedzie. Gdy taksówka będzie już pod adresem, otrzymają jeszcze jeden SMS z informacją, że pojazd już na nich czeka – mówi pani Aldona Kępińska z Hallo Taxi.

To tylko część zmian jakie korporacja taksówkarska wprowadziła po 25 latach działalności. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu, dyspozytor widzi na mapie wszystkie taksówki – te czekające na kurs i te zajęte. Dwoma kliknięciami myszki kieruje samochód pod właściwy adres. Do tej pory kontaktował się przez radio. To znaczne przyspieszenie procesu zamawiania.

– Wkrótce pojawi się także aplikacja na telefony komórkowe. Za jej pośrednictwem również będzie można wezwać taksówkę. Aplikacja będzie dopasowana do użytkowników korzystających z androida, iOS oraz Windows Phone – zachwala Piotr Romański.

Taksówkarze nie tylko wożą pasażerów. Zdarza się, ze przywożą do domu zakupy, odwożą do szkoły dzieci, a także pomogą uruchomić samochód, gdy akumulator odmówi posłuszeństwa.

Numery taxi:

91 321 55 55

91 321 36 36

800 36 36 36

Zobacz również

Stowarzyszenie ze Świnoujścia chce rozwijać technologię odnawialnych źródeł energii

Po 7 miesiącach od podpisania Listu Intencyjnego związanego z powstaniem Uznamsko-Wolińskiej Doliny Wodorowej w dniu …

2 komentarze

  1. w szczecinie, to standard

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    A jak ktoś nie zna się na kolorach, cyfrach i modelach samochodów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.