Strona główna / Lokalne / Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ZSP nr 4

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ZSP nr 4

W niedzielę 15 stycznia 2017r. nasza szkoła zakończyła zbiórkę funduszy na WOŚP. Przedsięwzięcia związane z WOŚP trwały w naszej szkole od miesiąca. Należały do nich kiermasze ozdób bożonarodzeniowych, kiermasze ciast, dyskoteka noworoczna oraz spektakl pantomimy “Tolerancja” w wykonaniu gimnazjalistów z klasy I, a wystawiony w sali teatralnej MDK. Działania te przyniosły łącznie kwotę 3584,96 zł. Pieniadze przeznaczone będą  „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom, rodzicom, dzieciom i młodzieży oraz wszystkim, którzy pomagali w organizowaniu wszelkich akcji szkolnych lub  je wspierali. Szczególnie wdzięczni jesteśmy Pani Agnieszce Neinert – Kierownictwu i Pracownikom Villi „ Herkules” za przekazanie „czwórce” girland kolorowych balonów na szkolną dyskotekę WOŚP oraz Panu Viktorowi  Scheminskiemu za współpracę i zasponsorowanie transportu dekoracji do szkoły. Ogromnie cieszymy się z efektów wspólnej pracy. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wykazali się gotowością do niesienia pomocy. Czekamy na kolejny 26 finał. Sie ma!

Wolontariusze WOŚP w ZSP nr 4

Zobacz również

Jutro nie będzie wody na ulicy Chodorowskiej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z wymianą przyłącza wodociągowego w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.