Strona główna / Lokalne / Halo, redakcja?

Halo, redakcja?

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 WOŚP inicjatywa bliska naszym sercom. Wspaniałe światełko do nieba, na które przychodzą całe rodziny z dziećmi. Szkoda, że nie zauważyłem jakiegokolwiek zabezpieczenia przez policję, zwłaszcza w trakcie powrotu mieszkańców do swoich domów. Dało się zauważyć głupotę kierowców, którzy nie potrafili ustąpić pierwszeństwa pieszym na pasach przy skrzyżowaniu ulic Matejki i Konstytucji 3 Maja. Pani jadąca srebrnym audi A6 kombi wymusiła pierwszeństwo, wręcz taranując pieszych. Mam nadzieję, że policja się ruszy, skorzysta z monitoringu i ukarze tak nieodpowiedzialnego kierowcę.

#2 Mandaty powinny posypać się na właścicieli nieruchomości. Chodniki pokryte są lodem. Nawet w centrum miasta. Straż miejska powinna wystawić rekordową liczbę mandatów.

#3 Wiem, że kiedyś ten temat był poruszany. Chodzi o niemieckie napisy bez polskich odpowiedników. Rozumiem troskę o klientów niemieckich. Coraz częściej pojawiają się na szyldach sklepów wyłącznie niemieckie napisy.

#4 W Karsiborzu bez przerwy jeżdżą ciężarówki z urobkiem, który wyrzucają na pole. Co na to ochrona środowiska? Dlaczego nikt tego nie kontroluje?

#5 Chciałem skorzystać z nowej aplikacji, która reklamuje Komunikacja Autobusowa. Trzeba wpisać tam numer przystanku. Tylko skąd go wziąć?

#6 Pisaliście o tym, że dzieci będą mogły jeździć na lodowisko do Heringsdorfu. Tylko jak, skoro nie ma już linii 290? Czy będzie podstawiony autobus specjalny?

#7 Palmy w galerii Corso uschły. Czy ktoś zapomniał je podlać? Jeśli nikt o nie nie zadba – będą nadawały się tylko do wyrzucenia.

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.