Strona główna / Hobby / Biegacze nie zrażają się zimnem

Biegacze nie zrażają się zimnem

29. parkrun – mroźny, ale bezwietrzny i bezśnieżny za nami. Jeszcze tylko gdzieniegdzie było trochę ślisko, ale ogólnie warunki do biegania były dobre. Chętnych nie brakowało. Aż 56 osób, 7 czworonogów i 14 wolontariuszy (w tym czterech fotografów) zameldowało się na starcie.

Rozgrzewka w wykonaniu Ani Górskiej była profesjonalna, dlatego wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni pokonali parkową trasę w całkiem przyzwoitym czasie. Rower bezpieczeństwa – Joanna Bilard ledwie nadążała przed pierwszym zawodnikiem

Najlepszy był Robert Derda z czasem 20:24, drugi Janusz Michalski a trzeci Andrzej Skrzypiec. Wśród kobiet pierwsza przybiegła nasza „rozgrzewająca” Ania Górska z czasem 24:47, druga Karolina Romańska a trzecia Asia Zając. Pięć osób przywitaliśmy po raz pierwszy, a dziesięć poprawiło swoje „życiówki”.

Szczegółowe wyniki znajdziecie tu: http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…

Po raz pierwszy zaprezentowana została nasza piękna „parkrunowa” świnoujska flaga.
Na mecie nasz bufet biegająco serwował herbatkę Marka, ciasteczka, batoniki i czekoladę. Podziękowania od zespołu parkrun dla sponsorów: Uzdrowisko Świnoujście, Hotel ”Trzy Wyspy”, Stowarzyszenie Trzeźwościowe „HOL” oraz niezawodnym wolontariuszom, którzy zawsze są chętni do pomocy. A już w sobotę (04.02.2017) zapraszamy na 30 parkrun.

Zespół parkrun Świnoujście

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.