Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

⊕⊕ Otrzymuje świnoujski magistrat za patrzenie w przyszłość. Starania o wprowadzenie ekologicznego transportu i ograniczenie ilości samochodów w mieście zasługuje na duże trzy plusy. Nowe technologie i ekologiczne rozwiązania to dobra perspektywa.

⊕⊕ Nagradzamy świnoujski szpital. Po latach problemów, zaczynają do nas dobiegać pozytywne informacje. Udało się pozyskać nowych specjalistów, organizowane są promocje na badania etc.

Dostaje Hallo Taxi za bezpłatną aplikację do zamawiania taksówek. “Taryfę” można wezwać klasycznie dzwoniąc pod numer telefonu, a także klikając na ekranie swojej komórki.

 

⊝⊝Otrzymuje pewien lekarz, który wsiadł za kierownicę po spożyciu alkoholu. Rozbił się na latarni przy restauracji Mc Donalds. Mimo wszystko trzymamy mocno kciuki za wyjście z tej potwornej choroby jaką jest alkoholizm.

Dostaje Zarząd Spółdzielni Słowianin za zakaz retransmitowania obrad Sesji Rady Miejskiej jaki wydał m.in. portalowi swinoujskie.info. Przypominamy, że transmisja sesji jest opłacana z publicznych środków. Magistratowi powinno zależeć, aby przekaz trafiał do jak najszerszego grona odbiorców.

Zasługuje Uzdrowisko Świnoujście za dzielenie kuracjuszy na tych polskich i niemieckich. To przykre, że goście z Niemiec są lepiej traktowani niż Polacy. Nie tylko chodzi o możliwość jedzenia przy świecach i popijając wino. Przemilczymy fakt, że korzystają z lepszej bazy zabiegowej.

Zobacz również

13-latek uciekł z domu w Świnoujściu. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Świnoujska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach Jakuba Matczaka, 13-letniego mieszkańca Świnoujścia. Chłopiec w dniu …

Jeden komentarz

  1. Też trzymam kciuki za lekarza. Walcz chłopie z nałogiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.