Strona główna / Lokalne / Policjanci podsumowali miniony rok
Foto: Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Policjanci podsumowali miniony rok

Jaka była wykrywalność przestępstw? Ile było kradzieży z włamaniem? Wypadków samochodowych? O tym głownie rozmawiali policjanci podczas środowej odprawy rocznej. W spotkaniu oprócz policji uczestniczyli przedstawiciele samorządu, sądu i prokuratury. Dziennikarze nie byli zaproszeni na spotkanie. Dlatego nie możemy Państwu przedstawić policyjnych statystyk. Liczymy za to, że zrobi to sama pani komendant Dorota Zawłocka podczas najbliżej sesji rady.

Policjanci na swojej stronie internetowej pochwalili się jedynie, że świnoujska komenda w minionym roku osiągnęła najwyższy wynik w garnizonie, określający dynamikę wszczęć przestępstw narkotykowych. Policjanci ruchu drogowego z kolei najwyższy wskaźnik w województwie w zakresie reakcji na wykroczenia popełniane na drogach.

Zobacz również

13-latek uciekł z domu w Świnoujściu. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Świnoujska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach Jakuba Matczaka, 13-letniego mieszkańca Świnoujścia. Chłopiec w dniu …

2 komentarze

  1. Szczesliwy gajowy

    Ale zenada.dalej nie kumaja czy nie chca kumac co sie dzieje w miescie?

  2. JAKA WYKRYWALNOŚĆ CZEGO?????WEŹCIE SIĘ ZA POWAŻNE PRZESTĘPSTWA,ZRÓBCIE PORZĄDEK ŻE ŚWINOUJSKIMI KARKAMI I ULICĄ KRZYWĄ WSZYSCY DOBRZE WIEMY CZYM SIĘ ZAJMUJĄ ŁYSE PAŁY.
    PANI KOMENDANT NIE WPUŚCIŁA DZIENNIKARZY BO BAŁA SIĘ TRUDNYCH PYTAŃ IM NIE ZAMYDLI OCZU TAK JAK PRÓBUJE ZROBIĆ TO Z MIESZKAŃCAMI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.