Strona główna / Lokalne / Wspaniałe zwycięstwo 9-latków Akademii Piłkarskiej Baltica!

Wspaniałe zwycięstwo 9-latków Akademii Piłkarskiej Baltica!

Niewątpliwie wielkim sukcesem zespołu Akademii Piłkarskiej Baltica ze Świnoujścia z rocznika 2008, zakończył się wczorajszy (04.02.2017 r.) Zimowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim.

– Świetnie przygotowane zawody były kolejnym bardzo cennym doświadczeniem dla młodych zawodników. W rywalizacji wzięło udział 9 zespołów. Z każdym kolejnym meczem wraz z rosnącymi emocjami, rosła siła zespołu AP Baltica. Prawdziwym sprawdzianem dla młodych piłkarzy, okazał się pasjonujący konkurs rzutów karnych w meczu półfinałowym z Falą Międzyzdroje, który rozstrzygnęli na swoją korzyść 2-1 – mówi Marcin Adamski.

W finale czekał gospodarz turnieju Gryf Kamień Pomorski. To porywające i trzymające w napięciu do ostatniej sekundy spotkanie zespół zakończył z wynikiem 1-0, co w rezultacie dało mu 1. miejsce w turnieju! Wszyscy chłopcy spisali się na medal. To wspaniałe, że piłka nożna w naszym mieście jest rozgrywana na tak wysokim poziomie wśród młodych zawodników.

Zobacz również

Ruszyły zapisy na Maraton Świnoujście Wolgast

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” jako współorganizator 42 Międzynarodowego Maratonu Świnoujście – Wolgast, 31 Półmaratonu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.