Strona główna / Lokalne / Wspaniałe zwycięstwo 9-latków Akademii Piłkarskiej Baltica!

Wspaniałe zwycięstwo 9-latków Akademii Piłkarskiej Baltica!

Niewątpliwie wielkim sukcesem zespołu Akademii Piłkarskiej Baltica ze Świnoujścia z rocznika 2008, zakończył się wczorajszy (04.02.2017 r.) Zimowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim.

– Świetnie przygotowane zawody były kolejnym bardzo cennym doświadczeniem dla młodych zawodników. W rywalizacji wzięło udział 9 zespołów. Z każdym kolejnym meczem wraz z rosnącymi emocjami, rosła siła zespołu AP Baltica. Prawdziwym sprawdzianem dla młodych piłkarzy, okazał się pasjonujący konkurs rzutów karnych w meczu półfinałowym z Falą Międzyzdroje, który rozstrzygnęli na swoją korzyść 2-1 – mówi Marcin Adamski.

W finale czekał gospodarz turnieju Gryf Kamień Pomorski. To porywające i trzymające w napięciu do ostatniej sekundy spotkanie zespół zakończył z wynikiem 1-0, co w rezultacie dało mu 1. miejsce w turnieju! Wszyscy chłopcy spisali się na medal. To wspaniałe, że piłka nożna w naszym mieście jest rozgrywana na tak wysokim poziomie wśród młodych zawodników.

Zobacz również

Radna Dorota Mikulska straci mandat

Radna Dorota Mikulska wkrótce straci mandat. Wszystko przez to, że była ławnikiem Sądu Rejonowego. Nie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.