Strona główna / Lokalne / Wspaniałe zwycięstwo 9-latków Akademii Piłkarskiej Baltica!

Wspaniałe zwycięstwo 9-latków Akademii Piłkarskiej Baltica!

Niewątpliwie wielkim sukcesem zespołu Akademii Piłkarskiej Baltica ze Świnoujścia z rocznika 2008, zakończył się wczorajszy (04.02.2017 r.) Zimowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim.

– Świetnie przygotowane zawody były kolejnym bardzo cennym doświadczeniem dla młodych zawodników. W rywalizacji wzięło udział 9 zespołów. Z każdym kolejnym meczem wraz z rosnącymi emocjami, rosła siła zespołu AP Baltica. Prawdziwym sprawdzianem dla młodych piłkarzy, okazał się pasjonujący konkurs rzutów karnych w meczu półfinałowym z Falą Międzyzdroje, który rozstrzygnęli na swoją korzyść 2-1 – mówi Marcin Adamski.

W finale czekał gospodarz turnieju Gryf Kamień Pomorski. To porywające i trzymające w napięciu do ostatniej sekundy spotkanie zespół zakończył z wynikiem 1-0, co w rezultacie dało mu 1. miejsce w turnieju! Wszyscy chłopcy spisali się na medal. To wspaniałe, że piłka nożna w naszym mieście jest rozgrywana na tak wysokim poziomie wśród młodych zawodników.

Zobacz również

Nie żyje Piotr Soyka – twórca Grupy „Remontowa” i dyrektor Morskiej Stoczni Remontowej w Świnoujściu

Odszedł Piotr Soyka, prezes grupy kapitałowej Remontowa Holding wieloletni prezes Gdańskiej Stoczni Remontowa im. J. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.