Strona główna / Lokalne / Niszczyli wszystko co spotkali na swojej drodze

Niszczyli wszystko co spotkali na swojej drodze

Stojak na rowery i kilka reklam przy ul. Bohaterów Września zostało zniszczonych po tym jak grupa wyrostków, prawdopodobnie w weekend, niszczyła wszystko co napotkała na swojej drodze. Sprawcy niestety nie zostali ustaleni, chociaż na ulicy Bohaterów Września funkcjonuje monitoring. To kolejny przykład na to, że miejski monitoring nie do końca jest skuteczny, bowiem brakuje zatrudnionego na etacie operatora monitoringu. Kamery przesyłają obraz do komendy policji i straży miejskiej, jednak nie zawsze jest tam komu oglądać obraz na bieżąco przez 24 godziny na dobę.

W ramach inwestycji budowy miejskiego monitoringu w Świnoujściu zlokalizowano 11 kamer zewnętrznych oraz dwa centra dozoru. Kamery zlokalizowane zostały: dwie na promenadzie, na trasie spacerowej wzdłuż wydm, skrzyżowaniu ulicy Trentowskiego z ulicą Uzdrowiskową, skrzyżowaniu ulicy Monte Casino z ulicą Bohaterów Września, Placu Słowiańskim, skrzyżowaniu ulicy 3 Maja z ulicą Matejki, skrzyżowaniu ulicy Chopina z ulicą Matejki, skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z ulicą 11 Listopada, w rejonie dworca PKP i PKS oraz skrzyżowaniu ulicy Sosnowej z ulicą Jaracza, na ulicy Piłsudskiego, Hołdu Pruskiego i Monte Cassino oraz Paderewskiego i Wyszyńskiego.

 

Zobacz również

Najnowszy raport z postępu prac budowy tunelu w Świnoujściu. Zobacz zdjęcia!

W okresie od 18 maja do 24 maja 2020 roku Wykonawca rozpoczął roboty przygotowawcze dla …

Jeden komentarz

  1. To pewnie Ci co szli najpierw po Monte Cassino i darli morde, że jeden wrócił do Świnoujścia po 2 latach i że rozp…. wszystko co napotka na swojej drodze! Dawno tylu przekleństw nie słyszałam co tamtej nocy! Gdzieś między 2:00 a 3:00 to było.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.