Strona główna / Lokalne / Niszczyli wszystko co spotkali na swojej drodze

Niszczyli wszystko co spotkali na swojej drodze

Stojak na rowery i kilka reklam przy ul. Bohaterów Września zostało zniszczonych po tym jak grupa wyrostków, prawdopodobnie w weekend, niszczyła wszystko co napotkała na swojej drodze. Sprawcy niestety nie zostali ustaleni, chociaż na ulicy Bohaterów Września funkcjonuje monitoring. To kolejny przykład na to, że miejski monitoring nie do końca jest skuteczny, bowiem brakuje zatrudnionego na etacie operatora monitoringu. Kamery przesyłają obraz do komendy policji i straży miejskiej, jednak nie zawsze jest tam komu oglądać obraz na bieżąco przez 24 godziny na dobę.

W ramach inwestycji budowy miejskiego monitoringu w Świnoujściu zlokalizowano 11 kamer zewnętrznych oraz dwa centra dozoru. Kamery zlokalizowane zostały: dwie na promenadzie, na trasie spacerowej wzdłuż wydm, skrzyżowaniu ulicy Trentowskiego z ulicą Uzdrowiskową, skrzyżowaniu ulicy Monte Casino z ulicą Bohaterów Września, Placu Słowiańskim, skrzyżowaniu ulicy 3 Maja z ulicą Matejki, skrzyżowaniu ulicy Chopina z ulicą Matejki, skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z ulicą 11 Listopada, w rejonie dworca PKP i PKS oraz skrzyżowaniu ulicy Sosnowej z ulicą Jaracza, na ulicy Piłsudskiego, Hołdu Pruskiego i Monte Cassino oraz Paderewskiego i Wyszyńskiego.

 

Zobacz również

Polsko-Ukraiński Dzień Dziecka już w najbliższą niedzielę!

„Nie możemy się doczekać na wspólną zabawę, która rozpocznie się o godzinie 13:00 w naszej Muszli Koncertowej. …

Jeden komentarz

  1. To pewnie Ci co szli najpierw po Monte Cassino i darli morde, że jeden wrócił do Świnoujścia po 2 latach i że rozp…. wszystko co napotka na swojej drodze! Dawno tylu przekleństw nie słyszałam co tamtej nocy! Gdzieś między 2:00 a 3:00 to było.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.