Strona główna / Lokalne / Zdrojowa umacnia swoją pozycję w Świnoujściu

Zdrojowa umacnia swoją pozycję w Świnoujściu

Baltic Park Fort to stylowy projekt nawiązujący do klasycznej architektury cesarskich kurortów nadmorskich. Położony między plażą a główną nadmorską promenadą kompleks apartamentowców zostanie otwarty latem 2018.

Kołobrzeska grupa Zdrojowa rozpoczęła komercjalizację jednostek condo w Baltic Park Fort. W budynkach zaprojektowano apartamenty od 37 do 46 m kw., których ceny zaczynają się od 13 900 zł netto/m kw., a sięgają 25 100 zł netto/m kw. W sprzedaży są jeszcze 2 ostatnie apartamenty dwupoziomowe z tarasem na dachu z prywatnym jacuzzi, za które trzeba zapłacić 1,1 mln zł netto. Zawierając długoterminową umowę najmu, właściciel partycypuje w podziale przychodów z wynajmu nawet 50/50, z realną możliwością uzyskania rentowności na poziomie nawet 7%. – Widzimy w Świnoujściu duży potencjał, a nasz kompleks wraz z Radisson Blu Resort już stał się dumą kurortu. Właściciele nieruchomości w Baltic Park Fort będą korzystać z wszystkich atrakcji. Aby ułatwić im do nich dostęp planujemy bezpośrednie przejście podziemne do aquaparku i restauracji hotelowych – podsumowuje Jan Wróblewski, współwłaściciel i współzałożyciel Zdrojowa Invest & Hotels.

Realizację kolejnego etapu największego centrum wypoczynku i rozrywki – Baltic Park – Zdrojowa powierzyła renomowanemu generalnemu wykonawcy Aldesa Construcciones Polska. – Zadany standard i jakość wykończenia siedmiokondygnacyjnych budynków są bardzo wysokie, dostosowane do wymogów docelowej grupy gości, dla których przewidziano 132 apartamenty i 302 miejsc noclegowych. W szczytowym okresie prac na placu budowy znajdzie się ok. 200 pracowników – mówi Przemysław Podsiadło, Construction Department Director w Aldesa Polska. Za projekt odpowiada prestiżowa pracownia architektoniczna PPA z Warszawy, która zaplanowała w budynkach wiele rozwiązań przyjaznych środowisku.

Zobacz również

Jutro nie będzie wody na ulicy Chodorowskiej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z wymianą przyłącza wodociągowego w …

7 komentarzy

 1. A jeszcze mam jedno pytanie ! Czy my tu nie jesteśmy w stanie wypracować sobie jakiegoś własnego stylu architektonicznego ? Własnych pamiątek ? Tylko “małpujemy” innych !

 2. Apartamenty w metrażu 39 m2 to chyba po prostu kawalerki.w dodatku w cenie od 14000 do 25000 zł za m2 netto. Jakim łosiem trzeba być by płacić za kawalerkę milion złotych netto? A potem szuka się oszczędności na obsłudze nieruchomości. Takie “apartamenty” kupują Janusze biznesu, cebularze i druciarze by się pochwalić innym druciarzom.

 3. W którym miejscu te betonowe klocki nawiązują do architektury cesarskich kurortów???? to jakaś kpina?

  • No to zaproponuj jak mają wyglądać ! Może jak domki góralskie ? Przecież mamy już latem “pamiątki ” ze Świnoujścia – góralskie ciupagi z napisem Świnoujście !

 4. Jeśli widzicie tu nawiązanie do klasycznej architektury cesarskich kurortów to koniecznie zmieńcie okulistę… Typowe bloki – beton i zero finezji.

 5. ⟦⚂⚅⟧ ✒━━━━━┄┄┈┈┈┒

  『Kolejna betonowa kupa.
  Jakoś nie widać, żeby ten blok betonu nawiązywał do klasycznej architektury nadmorskich cesarskich kurortów.
  Zwykły komercyjny betonowy gniot dla gawiedzi⨟

  ❝Widzimy w Świnoujściu duży potencjał, a nasz kompleks wraz z Radisson Blu Resort już stał się dumą kurortu. […]❞ – Bełkot.
  ーDumą, to on jest, ale tylko dla tych sprzedajnych świń przy korycie, które wzięły w łapę w zamian za zalanie betonem wydmy.』
  ❪Normalny zdrowy na umyśle człowiek nie zgodziłby się na taką betonową brzydotę.❫ ⧉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.