Strona główna / Lokalne / Ferie z grami komputerowymi w Karsiborzu to strzał w dziesiątkę!

Ferie z grami komputerowymi w Karsiborzu to strzał w dziesiątkę!

14 mieszkańców Karsibory rywalizowało między sobą grając w najlepiej sprzedającą się grę na świecie. Zarząd Osiedla Karsibór w remizie OSP Karsibór zorganizował turniej FIFA 17 na konsoli X-BOX 360. W turnieju uczestniczyło łącznie 14 osób w różnym przedziale wiekowym.

Aby wyrównać poziom gry i szanse na wygraną, uczestników podzielono na dwie drużyny uwzględniając wiek i umiejętności zawodników. W dziecięcej grupie wiekowej trzecie miejsce zajął pięciolatek Jakub Kopyciński, drugie Bartosz Chorążewicz (na zdjęciu pierwszy od lewej), a pierwsze Konrad Kopyciński (na zdjęciu drugi od lewej). W tej grupie wiekowej udział wzięły również 2 dziewczynki, które dzielnie radziły sobie ze specjalistami tej gry.

Dwa pierwsze miejsca otrzymały puchary, medale i małe upominki. Pozostałych graczy uhonorowano medalami i upominkami.

W drugiej kolejności zmierzyli się „TYTANI” tej gry, którzy przygotowywali się do turnieju od kilku miesięcy mierząc się w weekendowych sparingach. W tej grupie wiekowej wystąpił zawodnik spoza Osiedla Karsibór – mieszkaniec Międzyzdrojów, który pomimo dużych umiejętności odpadł w półfinale. W tej grupie wiekowej gra była zaciekła bo każdy chciał zostać tym najlepszym. Wielogodzinna walka zakończyła się zwycięstwem młodzika Huberta Fabiszewskiego, który z dumą odebrał puchar. Drugie miejsce zajął Mateusz Rodź. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale.

– Nagrody dla zawodników – puchary i medale – ufundował mieszkaniec Osiedla Karsibór Pan Andrzej Patryjas, który swoim gestem przypieczętował fakt, że turniej mógł się odbyć. Ogromną radość zawodnikom sprawił przygotowany przez lokalny sklepik „ZUZIA” Sylwia Teresińska poczęstunek. Zawodnicy mogli słodkościami i piciem uzupełniać energię pożytkowaną w trakcie wielogodzinnej walki. Fundatorom serdecznie dziękujemy za te gesty pomocy – mówi Przemysław Witkowski. – Bardzo dziękujemy również strażakom OSP Karsibór za udostępnienie sali i pomoc w organizacji turnieju – dodaje.

Atmosfera była gorąca, a uśmiechy gościły na twarzach wszystkich uczestników oraz kibiców, którzy zagrzewali do walki. Okazało się, że gry komputerowe też mogą zbliżać i dawać zdrową radość.

 

Zobacz również

Na ferie. Lodowisko w Heringsdorfie za darmo dla świnoujskich uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku uczniowie świnoujskich szkół podstawowych i …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.