Strona główna / Lokalne / Halo redakcja. Opinie Czytelników

Halo redakcja. Opinie Czytelników

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

 #1 Jestem emerytką i mieszkam na Warszowie. Zachęcam polityków, aby zamiast kłócić się o terminal kontenerowy, przyjechali do nas i zobaczyli jaki tu bałagan. Wystarczy przejść się w pobliży budynku socjalnego. Jaki tu jest brud w tych lasach. Dla nas emerytów najważniejsza jest czystość ulic i czystość powietrza.

#2 Przy garażach na ul. Steyera znowu zaczęło przybywać śmieci. Tym razem odbywa się to bardzo regularnie i praktycznie co noc jest świeża dostawa.  Przed jednym z garaży został porzucony worek  wypełniony odpadkami budowlanymi.

#3 Jestem nowym mieszkańcem ul. Kościuszki. Nieopodal jest dyskoteka. Po kilku tygodniach mam jej serdecznie dosyć. Jej goście krzyczą pod oknami, a nawet sikają. Więcej kultury!

#4 Spacerowałem  ostatnio ulicą Uzdrowiskową. Ilość drzew przeznaczonych do wycięcia jest porażająca. Mam nadzieję, że władze miasta wiedzą co robią i w zamian inwestorzy będą musieli dokonać nasadzeń. Jak dotąd tylko Platan zrobił zielony skwer do spacerów przy osiedlu. Inni inwestorzy mogliby tym dobrym przykładem zrobić parki i zieleńce. Aż się prosi, aby taki powstał przy skrzyżowaniu Matejki z Chopina, albo Piłsudskiego z Bogusławskiego. Więcej zieleni!

Zobacz również

Jutro nie będzie wody na ulicy Chodorowskiej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z wymianą przyłącza wodociągowego w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.