Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Joanna Agatowska została odwołana z funkcji przewodniczącej rady

[ZDJĘCIA i FILM] Joanna Agatowska została odwołana z funkcji przewodniczącej rady

12 radnych było za odwołaniem Joanny Agatowskiej z funkcji  Przewodniczącej Rady Miasta Świnoujścia. Przeciw głosowało 9 radnych, nikt się nie wstrzymał.

Przypomnijmy, 12 radnych złożyło wniosek o zwołanie w poniedziałek sesji nadzwyczajnej. Jednym z dwóch punktów było odwołanie Joanny Agatowskiej. Drugim punktem jest rezygnacja radnego Dariusza Śliwińskiego z funkcji zastępcy przewodniczącego.

Podczas sesji doszło do zamieszania związanego z głosowaniem tajnym. Radni Grupy Morskiej, Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości (za wyjątkiem Andrzeja Staszyńskiego) pokazali do kamer wypełnioną kartę do głosowania.

Zobacz również

Samochód potrącił rowerzystę przejeżdżającego przez ulicę

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku do jakiego doszło na przejeździe dla rowerów na ulicy Kościuszki w …

22 komentarze

 1. Ta koalicja do skutek działań pouczającej wszystkich Agatowskiejj której już od dawna odbiło. Niestety tak się dzieje gdy ma się przerost ambicji nad możliwościami i do tego jest się aroganckim .

 2. Nobliwy Tyłek

  Kurna, ‘chciałabym i boję się’ zaczyna się od rezygnacji Śliwińskiego, później zgadza się łaskawie, z kolei Mrozek dorwał się i teraz wycofuje. A szopka z przedstawianiem kart do kamery – tego wam nie wybaczę. Skoro mają być tajne, to niech będą. I tyle jeszcze: powybieraliśmy rzeźników do rady to mamy rzeźnę.

 3. Pani Agatowska, proszę sie nie przejmować.Prezydenturę ma Pani w kieszeni. Za 1,5 roku rozliczymy tych knurów z PO-PIS-GM. Wiemy czyje interesy oni reprezentują, to im zależy na kontenerowcach, to oni mają w tym interes, a nie mieszkańcy Świnoujścia. Cala ta sytuacja, ta koalicja łącząca ludzi interesu, pokazuje wyrażnie, że tylko SLD (w przyszłych wyborach parl. na nich nie zagłosuje, bo popieram Razem; jezeli nie pojawi się ta partia w samorz., to zagłosuje na kogoś z sld) w tej kadencji stoi po stronie mieszkańców. Żmurkiewicz zaś powinien już kończyć, zrobił wiele dla miasta – dobrego/złego. Dla przyszłego prezydenta miasta jedną z priorytetowych kwestii powinno być mieszkalnictwo komunalne etc., zwykli młodzi w apartamentach za kilka set tysięcy zł nie zamieszkają. Pracy nie raz nie ma jak zmienić, a kredyt coraz trudniej uzyskać.

  Nurtuje mnie jedno pytanie, czy to, co zrobiło świnoujskie PIS to pucz, czy nie? ???? #ToByłPucz

 4. PIS i PO – dwóch największych grabarzy Polski. Propsy dla świnoujskiego SLD, że stoi po naszej stronie, po stronie mieszkańców… Ech, gdyby taką postawę miało ogólnopolskie SLD.

  no nic, Pani Agatowska ma Pani prezydenturę w kieszeni. Na tych z PO-PISu i tej śmiesznej Grupy Morskiej to już szkoda gadać. Za 1,5 roku pokażemy im czerwoną kartkę. Taczki, mam nadzieję, też pójdą w ruch-knury z PO, -PIS – GM na nie zasłużyli ????

 5. Uwazam że powinni odwołać tych z PO jest tam ich kilku nieudaczników …

 6. Podziękujemy przy wyborach

 7. prezydent Świny

  Banda łachmytów i kłamców. Prawobrzeżanie ( z wyjątkiem Andrzeja) to zdrajcy swoich wyborców. Dobrze, że niedługo już będą cieszyć się przy miejskim korycie. A pani Agatowskiej poprzez Jej odwołanie dodali bara.ny kilkadziesiąt procent więcej poparcia w wyborach na prezydenta miasta. Brawo!!! Mój głos już dawno ma!! Wyborcy są czuli na krzywdę i nie wybaczą Wam tego – Bando Kolesi !!!

 8. A Pani Agatowska co nudziła się i co chwilę rozbiła zdjęcia radnym. W końcu pokazali Radni klasę odwołując Agatowska z przewodniczącej, ból du** się odezwał u niektórych osób, którzy mieli profity z tego tytułu ze SLD rządzi.

 9. Borowski zacznij poważnie podchodzić do sesji i przestań bawić się telefonem nie za to bierzesz pieniądze.Jeśli jesteś tego nieświadomy to zdaj sobie sprawę że siedzisz naprzeciw kamery i my mieszkańcy to widzimy.

 10. Wstyd wstyd wstyd. Rozliczymy was w wyborach droga koalicjo pis-po-gm

 11. Zapamiętamy wybory niebawem

 12. Geblewicz - uzdrowisko papap

  Najlepszy Śliwiński… Nie chcem ale muszem. Najpierw dyrdymały, że się podaje do dymisji, a 3 minut później – ależ oczywiście- bendem przewodniczącą. Tfu

 13. Proszę Państwa,
  6 marca 2017 roku skończył się w Świnoujściu komunizm.

 14. Rozliczymy PO-PIS-GM za to! Pani Jabłońska, Borowski, Janta Lipiński, Gawroński i Śliwiński. Nie jest wam wstyd za koalicję z PO?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.