Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Joanna Agatowska została odwołana z funkcji przewodniczącej rady

[ZDJĘCIA i FILM] Joanna Agatowska została odwołana z funkcji przewodniczącej rady

12 radnych było za odwołaniem Joanny Agatowskiej z funkcji  Przewodniczącej Rady Miasta Świnoujścia. Przeciw głosowało 9 radnych, nikt się nie wstrzymał.

Przypomnijmy, 12 radnych złożyło wniosek o zwołanie w poniedziałek sesji nadzwyczajnej. Jednym z dwóch punktów było odwołanie Joanny Agatowskiej. Drugim punktem jest rezygnacja radnego Dariusza Śliwińskiego z funkcji zastępcy przewodniczącego.

Podczas sesji doszło do zamieszania związanego z głosowaniem tajnym. Radni Grupy Morskiej, Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości (za wyjątkiem Andrzeja Staszyńskiego) pokazali do kamer wypełnioną kartę do głosowania.

Zobacz również

5 lat temu zmarł Zbigniew Wodecki

Jak ktoś nie ma tremy, to uważam, że jest słabym artystą, bo nie ma wyobraźni …

22 komentarze

 1. Ta koalicja do skutek działań pouczającej wszystkich Agatowskiejj której już od dawna odbiło. Niestety tak się dzieje gdy ma się przerost ambicji nad możliwościami i do tego jest się aroganckim .

 2. Nobliwy Tyłek

  Kurna, ‘chciałabym i boję się’ zaczyna się od rezygnacji Śliwińskiego, później zgadza się łaskawie, z kolei Mrozek dorwał się i teraz wycofuje. A szopka z przedstawianiem kart do kamery – tego wam nie wybaczę. Skoro mają być tajne, to niech będą. I tyle jeszcze: powybieraliśmy rzeźników do rady to mamy rzeźnę.

 3. Pani Agatowska, proszę sie nie przejmować.Prezydenturę ma Pani w kieszeni. Za 1,5 roku rozliczymy tych knurów z PO-PIS-GM. Wiemy czyje interesy oni reprezentują, to im zależy na kontenerowcach, to oni mają w tym interes, a nie mieszkańcy Świnoujścia. Cala ta sytuacja, ta koalicja łącząca ludzi interesu, pokazuje wyrażnie, że tylko SLD (w przyszłych wyborach parl. na nich nie zagłosuje, bo popieram Razem; jezeli nie pojawi się ta partia w samorz., to zagłosuje na kogoś z sld) w tej kadencji stoi po stronie mieszkańców. Żmurkiewicz zaś powinien już kończyć, zrobił wiele dla miasta – dobrego/złego. Dla przyszłego prezydenta miasta jedną z priorytetowych kwestii powinno być mieszkalnictwo komunalne etc., zwykli młodzi w apartamentach za kilka set tysięcy zł nie zamieszkają. Pracy nie raz nie ma jak zmienić, a kredyt coraz trudniej uzyskać.

  Nurtuje mnie jedno pytanie, czy to, co zrobiło świnoujskie PIS to pucz, czy nie? ???? #ToByłPucz

 4. PIS i PO – dwóch największych grabarzy Polski. Propsy dla świnoujskiego SLD, że stoi po naszej stronie, po stronie mieszkańców… Ech, gdyby taką postawę miało ogólnopolskie SLD.

  no nic, Pani Agatowska ma Pani prezydenturę w kieszeni. Na tych z PO-PISu i tej śmiesznej Grupy Morskiej to już szkoda gadać. Za 1,5 roku pokażemy im czerwoną kartkę. Taczki, mam nadzieję, też pójdą w ruch-knury z PO, -PIS – GM na nie zasłużyli ????

 5. Uwazam że powinni odwołać tych z PO jest tam ich kilku nieudaczników …

 6. Podziękujemy przy wyborach

 7. prezydent Świny

  Banda łachmytów i kłamców. Prawobrzeżanie ( z wyjątkiem Andrzeja) to zdrajcy swoich wyborców. Dobrze, że niedługo już będą cieszyć się przy miejskim korycie. A pani Agatowskiej poprzez Jej odwołanie dodali bara.ny kilkadziesiąt procent więcej poparcia w wyborach na prezydenta miasta. Brawo!!! Mój głos już dawno ma!! Wyborcy są czuli na krzywdę i nie wybaczą Wam tego – Bando Kolesi !!!

 8. A Pani Agatowska co nudziła się i co chwilę rozbiła zdjęcia radnym. W końcu pokazali Radni klasę odwołując Agatowska z przewodniczącej, ból du** się odezwał u niektórych osób, którzy mieli profity z tego tytułu ze SLD rządzi.

 9. Borowski zacznij poważnie podchodzić do sesji i przestań bawić się telefonem nie za to bierzesz pieniądze.Jeśli jesteś tego nieświadomy to zdaj sobie sprawę że siedzisz naprzeciw kamery i my mieszkańcy to widzimy.

 10. Wstyd wstyd wstyd. Rozliczymy was w wyborach droga koalicjo pis-po-gm

 11. Zapamiętamy wybory niebawem

 12. Geblewicz - uzdrowisko papap

  Najlepszy Śliwiński… Nie chcem ale muszem. Najpierw dyrdymały, że się podaje do dymisji, a 3 minut później – ależ oczywiście- bendem przewodniczącą. Tfu

 13. Proszę Państwa,
  6 marca 2017 roku skończył się w Świnoujściu komunizm.

 14. Rozliczymy PO-PIS-GM za to! Pani Jabłońska, Borowski, Janta Lipiński, Gawroński i Śliwiński. Nie jest wam wstyd za koalicję z PO?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.