Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] (Nie tylko) kobiety wyszły na ulicę, aby domagać się większych praw

[ZDJĘCIA i FILM] (Nie tylko) kobiety wyszły na ulicę, aby domagać się większych praw

– To był Międzynarodowy Strajk Kobiet – mówi Elżbieta Mitas. Nie tylko w Polsce kobiety wyszły na ulicę – dodaje. Manifestacja miała uświadomić politykom, że kobiety chcą identycznych praw jakie mają mężczyźni. Między innymi w sferach wynagrodzeń. Manifestowano także przeciw przemocy domowej i praw kobiet dotyczących planowania dziecka.

Strajk kobiet w dniu 8 marca zorganizowano na pl. Wolności. W akcji wzięło udział około 200 osób. Część trzymała w rękach transparenty przeciwko obecnemu rządowi. Odśpiewano także hymn.

 

Zobacz również

Karsiborska przeprawa promowa stoi. Poczekamy co najmniej godzinę!

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość z powodu dużej kolejki, jaka ma miejsce z obu …

7 komentarzy

  1. Sama zmanipulowana geriatria, która nie może już i tak mieć dzieci:) Farsa jakaś.

  2. Tak Tak sama młodzież

  3. przeraza mnie ilosc mlodych kobiet walczacysz o swoje prawa

  4. We wtorek 7 marca 2017 roku Rada Europy debatowala nad prowadzeniem do Europejskiego systemu prawnego „Prawa Szariatu” które jeśli zostanie włączone do sytemu prawnego państw ktore należą do Unii Europejskiej .A do której należy też Polska pozwoli na bezkarne ponizanie , bicie a w skrajnych przypadkach nawet na zabójstwo kobiety w imię honoru rodziny.Na takie rzeczy pozwala szatanskie „Prawo Szariatu” wobec kobiet.Te prawo uznaje kobietę za najniższa formę życia która ma być całkowicie posłuszna mężczyźnie.Więc w niedalekiej przyszłości Unia Europejska będzie chciała wprowadzić te prawo w życie aby obowiązywało we wszystkich krajach Unii Europejskiej.Mam więc pytanie organizatorek tych wszystkich czarnych protestow w Polsce.Dlaczego nie protestują w sposób zdecydowany przeciwko próbom narzucenia tego prawa i uczynienia z kobiet niewolnic mężczyzn.Przecież jeśli te prawo wejdzie w życie w Unii Europejskiej to taki los może być ogromnej rzeszy kobiet. Prawdziwym celem organizatorek tych czarnych protestow które w duzej mierze są lewicowymi neofeministkami jest niszczenie normalnego społeczeństwa i zwiedzenie większości normalnych kobiet i nastawienie ich wobec mężczyzn i przedstawianie ich jako ich wrogów i dreczycieli. A powiedzmy sobie szczerze.Zdecydowana większość kobiet jest traktowana tak samo jak mężczyźni.Zdarzają się przypadki całkowitego ponizania godności kobiet .Ale u nas w Polsce nie jest to tak wielkim problemem.Prawdziwym celem tych faszystowskich neofeministek jest zniszczenie rodziny.Bo rodzina jest ostatnim bastionem zdrowego funkcjonowania normalnego społeczeństwa .Jeśli zniczy się rodzinę jako komórkę społeczna to można tworzyć nowe społeczeństwo oparte na chorej ideologii Gender która jest oficjalną ideologia Unii Europejskiej ratyfikowana w Traktacie Amsterdamskim w 1997 r.Jej celem jest zniszczenie naszej chrześcijańskiej kultury i zastąpienie jej kultura Gender.Taki jest prawdziwy cel organizacji tych czarnych protestow.Nie obrona praw kobiet .Tylko zniszczenie kultury świata zachodniego opartej na wartościach chrzescijanskich.Jeśli na to pozwolimy w miejsce naszej kultury przyjdzie kultura Islamu że swoim Prawem Szariatu które z kobiet uczyni niewolnice mężczyzn.Więc drogie panie zastanówcie się czy warto popierac te lewicowe faszystowskie neofeministki.Polecam wart obejrzeć youtu.be/FGtLTYSP0ucZWIŃ

  5. Super! Tak trzymać, brawo! ????????????????????????????????

  6. brawo Świnoujście!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.