Strona główna / Lokalne / Podpowiadały jak kobiety mogą odnieść sukces w pracy i w życiu osobistym
"Strefa Kobiet" to program mający na celu zwiększenie zdolności kobiet do zatrudnienia oraz poprawę ich społecznego funkcjonowania poprzez zmianę postaw życiowych. Foto: Centrum Aktywności Zawodowej

Podpowiadały jak kobiety mogą odnieść sukces w pracy i w życiu osobistym

Wykłady z psychologiem, terapeutą, trenerem rozwoju osobistego, a także spotkanie z popularną autorką programów kulinarnych – tak było tydzień temu w Hotelu Hampton by Hilton.

„Zmiana jako naturalny proces życia” – pod takim tytułem uczestniczki programu mogły wysłuchać rad psycholog Janiny Hanny Zborowskiej, która tłumaczyła jak wytrwać i zaplanować tak, aby się udało.

Z kolei coach Justyna Żejmo tłumaczyła w jaki sposób działać, aby dać radę zrobić wszystko i realizować swoje marzenia.

Ewa Wachowicz była przykładem tego, że sukces należy do kobiet. Producentka i gospodyni programów kulinarnych opowiadała nie tylko o zdrowym odżywianiu, ale także o  filozofii sukcesu.

„Strefa Kobiet” to program mający na celu zwiększenie zdolności kobiet do zatrudnienia oraz poprawę ich społecznego funkcjonowania poprzez zmianę postaw życiowych.

Strefa Kobiet jest obszarem, w którym kobiety wymagające wsparcia oraz poszukujące źródeł rozwoju osobistego mogą realizować swoje potrzeby. Uczestnictwo w programie ma na celu rozpoznanie potrzeb uczestniczek w zakresie rozwoju wewnętrznego, uświadomienie naturalnych, twórczych zasobów oraz dotarcie do poczucia pewności i zadowolenia z siebie.

 

Zobacz również

PGE: będziemy wspierać odbudowującą się Ukrainę. Spotkanie prezesa PGE z ambasadorem Ukrainy

Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej spotkał się z ambasadorem Ukrainy w Polsce …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.