Strona główna / Lokalne / 500 złotych za wyrzucenie gruzu w lesie

500 złotych za wyrzucenie gruzu w lesie

Taki mandat dostał kierowca wywrotki przyłapany wczoraj na leśnej drodze w okolicach ulicy Gdańskiej przez wspólny patrol Straży Miejskiej i Straży Leśnej. Właściciel firmy, do której należał gruz, został zobowiązany do jak najszybszego posprzątania odpadów.

To był pierwszy wspólny patrol naszej Straży Miejskiej i Straży Leśnej Nadleśnictwa Międzyzdroje, ale na pewno nie ostatni.

Będziemy systematycznie wspólnie kontrolować tereny leśne w Świnoujściu, zarówno te należące do miasta, jak i te lasów państwowych – zapowiada Mirosław Karliński, komendant Straży Miejskiej w Świnoujściu.

Mężczyzna przyłapany na wyrzucaniu gruzu tłumaczył się, że tak kazał mu zrobić jego pracodawca.

Ale to on wyrzucał gruz, a nie pracodawca. Dlatego to on dostał mandat – zaznaczają strażnicy. – Pracodawca zobowiązał się, że jak najszybciej posprząta teren. Został poinformowany, że jeśli nie zrobi tego do najbliższego poniedziałku, wówczas posprzątają to miejskie służby, a on pokryje koszty.

BIK UM Świnoujście

Fot. Straż Miejska Świnoujście

Zobacz również

Rozpoczynają się szczepienia pensjonariuszy domów pomocy społecznej

Od poniedziałku pensjonariusze domów pomocy społecznej będą szczepieni przeciw COVID-19. Osoby te otrzymają szczepionkę na …

2 komentarze

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Zarekwirować pojazd, przejąć majątek rodzinny, bliskich, znajomych i sąsiadów i wywieść do łagrów do kopalni siarki na 50 lat. ༜

  2. I bardzo dobrze tępić brudasów i cwaniaczków tylko te 500 to mało powinno być 5000

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.