Strona główna / Lokalne / Te psiaki szukają nowego domu

Te psiaki szukają nowego domu

Fundacja Animals Przystań Świnoujście szuka nowego domu dla trójki uroczych szczeniaczków. Dwie suczki i jeden piesek przeznaczone są do adopcji. Szczeniaczki mają 2 miesiące i nie będą wielkimi pieskami gdy urosną. Jedna sunia (ciemniejsza) jest zarezerwowana. Do adopcji jest piesek o imieniu Grand oraz suczka najjaśniejsza ze wszystkich piesków, Rita. Jakie są?

– Rita jest najodważniejsza z całego stadka, to ona przewodzi, ona jest najbardziej ciekawa, odważna. Grand jest typem spokojnego obserwatora. Cała trójka mimo iż wcześniej nie przebywała w odpowiednich warunkach dla rozwoju szczeniąt, jest pogodna, legnie do człowieka, nie jest wycofana i nie przejawia żadnych problemów behawioralnych. Typowe szczeniaki – mówi Paulina Guzak.

Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej oraz zobowiązanie do kastracji/sterylizacji psiaka gdy ten osiągnie odpowiedni wiek do przeprowadzenia zabiegu. Pieski zostały odrobaczone, odpchlone, mają założone książeczki zdrowia i niebawem zostaną zaszczepione przeciw chorobom zakaźnym.

Zobacz również

KRD: długi hotelarzy i restauratorów przekraczają 300 mln zł

Ponad 300 mln zł wynoszą zaległości firm z branży HoReCa – wynika z danych Krajowego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.