Strona główna / Lokalne / Halo redakcja. Czytelnicy dzwonią z opiniami

Halo redakcja. Czytelnicy dzwonią z opiniami

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji, albo chcesz wyrazić tylko opinię? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 Zrobiło się trochę cieplej, kuracjusze wyszli na promenadę i opalają się na ławkach. Problem w tym, że robią to w bieliźnie. To mało estetyczne, gdy widzi się dojrzałą kobietę opalającą się w samym staniku.

#2 Na osiedlu Platan brakuje śmietników. W efekcie podwórka między blokami są zanieczyszczone, bo ludzie wyrzucają śmieci na trawnik.

#3 Wraz z ociepleniem widać ludzi biegających po naszych chodnikach. To miłe, że uprawiają sport, ale przebiegając po ulicę, mogliby rozejrzeć się w lewo i prawo, czy nie nadjeżdża samochód.

#4 Jechałem busem ze Szczecina do Świnoujścia. Smród był nie do wytrzymania. Powodem był mężczyzna, który siedział przede mną. Czy za pośrednictwem gazety, można zaapelować do mieszkańców o dbanie o higienę osobistą?!

#5 Oglądałem debatę na temat terminalu kontenerowego. Zauważyłem dysproporcję – w dobraniu gości. Przeważali ludzie z branży morskiej. Do kolejnej proponuję zaprosić np. właścicieli hoteli, albo osób, które żyją wyłącznie z turystyki.

Zobacz również

Bałtycka Odyseja ruszyła! Ponad 100 osób zebrało na plażach pół tony śmieci w dwa dni!

69 worków śmieci – to efekt I etapu Bałtyckiej Odysei. Ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski …

Jeden komentarz

  1. Problemy trzeciego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.