Strona główna / Lokalne / Halo redakcja. Czytelnicy dzwonią z opiniami

Halo redakcja. Czytelnicy dzwonią z opiniami

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji, albo chcesz wyrazić tylko opinię? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 Zrobiło się trochę cieplej, kuracjusze wyszli na promenadę i opalają się na ławkach. Problem w tym, że robią to w bieliźnie. To mało estetyczne, gdy widzi się dojrzałą kobietę opalającą się w samym staniku.

#2 Na osiedlu Platan brakuje śmietników. W efekcie podwórka między blokami są zanieczyszczone, bo ludzie wyrzucają śmieci na trawnik.

#3 Wraz z ociepleniem widać ludzi biegających po naszych chodnikach. To miłe, że uprawiają sport, ale przebiegając po ulicę, mogliby rozejrzeć się w lewo i prawo, czy nie nadjeżdża samochód.

#4 Jechałem busem ze Szczecina do Świnoujścia. Smród był nie do wytrzymania. Powodem był mężczyzna, który siedział przede mną. Czy za pośrednictwem gazety, można zaapelować do mieszkańców o dbanie o higienę osobistą?!

#5 Oglądałem debatę na temat terminalu kontenerowego. Zauważyłem dysproporcję – w dobraniu gości. Przeważali ludzie z branży morskiej. Do kolejnej proponuję zaprosić np. właścicieli hoteli, albo osób, które żyją wyłącznie z turystyki.

Zobacz również

W Świnoujściu świętowali dzień bohaterów

18-go maja 2022 roku na placu Komendy Miejskiej PSP w Świnoujściu przy ul. Barlickiego odbył …

Jeden komentarz

  1. Problemy trzeciego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.