Strona główna / Lokalne / Halo redakcja? Czytelnicy dzwonią z prośbą o interwencję

Halo redakcja? Czytelnicy dzwonią z prośbą o interwencję

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji, albo chcesz wyrazić tylko opinię? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 Na cmentarzu w Przytorze nie działa pompa z wodą. Cmentarz odwiedzają głownie osoby starsze i bardzo ciężko jest im nosić wodę. Próbowałam zainteresować radnego, ale bez skutku. Czy można jakoś wpłynąć, aby woda w tej pompie jednak była?

Aktualizacja: Radny Sławomir Nowicki skontaktował się z nasza redakcją w tej sprawie. Jak zapewnił, pompa została naprawiona.

#2 Przechodziłem obok parkingu przy granicy. Jest tu kosz na kontener na śmieci, a wokół niego mnóstwo odpadków. Czy ktoś może to posprzątać. Toż to wstyd przed gośćmi, choćby z Niemiec. Ja wiem, że tam podrzucane są śmieci. Sam nawet taką osobę złapałem, ale niech ktoś wreszcie to posprząta.

#3 Dzwonię z ulicy Matejki 12. Mamy problem z ogrodem Parzyszka. Zbierają się tam menele. Nie wiem, kto jest administratorem. Nikt się tym nie zajmuje. Druga sprawa, to ludzie wyprowadzający tam psy. Zaraz zrobi się cieplej i smród będzie nie do wytrzymania. Mógłby ktoś się tym zająć.

#4 Czy można na plaży ustawić więcej ławek? Przy każdym wejściu na plażę są jedynie dwie, a przydałoby się więcej. Ludzie lubią na nich siedzieć i podziwiać widoki. Koniecznie trzeba o tym pomyśleć przed nadejściem lata.

Zobacz również

Udało się. Do Świnoujścia wraca stacja dializ

W piątek, 27 stycznia ruszy ponownie stacja dializ w Świnoujściu. Będzie funkcjonowała przy ul. Powstańców …

Jeden komentarz

  1. A gdzie babo ludzie mają wychodzić ludzie z psami, Tobie pod okna?
    Weź histeryczko już nie histeryzuj.
    Całe lata nie śmierdziało, a teraz nagle Tobie będzie śmierdzieć.
    Zaraz Ci nie będzie śmierdziało, jak przed Twoimi oknami postawią tam na „ogrodzie” wieżowiec.
    Wstyd mieć takich ubeków na osiedlu, jak Pani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.