Strona główna / Lokalne / Adrian, Karolina i Kuba najlepszymi zawodnikami sobót pływackich

Adrian, Karolina i Kuba najlepszymi zawodnikami sobót pływackich

01.04.2017 r. oraz 08.04.2017 r. w Szczecinie na pływalni Szczecińskiego Domu Sportu (Floating Arena) przy ul. Wąskiej 16 odbyły się drugie rundy zawodów z cyklu Soboty Pływackie 2017 r. dla dzieci z klas II – IV oraz V-VI Świnoujście miedzy innymi reprezentowały dzieci z sekcji pływackiej OSiR “Wyspiarz” 🙂
W klasach II-IV ( 01.04.2017r.) nasze dzieci zdobyły 11 medali, siedem w startach indywidualnych: 4 złote, 1 srebrny, 2 brązowe,
I miejsce drużynowo w sztafecie mieszanej ( dwie dziewczynki i dwóch chłopców ) oraz 4 puchary dla najlepszych zawodników 😀

1 miejsce – 25m styl. grzbietowym Molenda Natalia 22.72
-25m styl. dowolnym Kinga Chłoń 16.63
-25m styl dowolnym Walkowiak Bartek 17.60
-25m styl grzbietowym Walkowiak Bartek 22.72
– Sztafeta mieszana 4 X 25m 1,14,09
2 miejsce – 25m styl. grzbietowym Małocha Adam 21.25
3 miejsce -25m styl. grzbietowym Bogdańska Alicja 21.39
-25m styl dowolnym Krawczyk Aleksandra 21,03

Najlepsza zawodniczka stylem dowolnym: Chłoń Kinga 🙂
Najlepszy zawodnik stylem grzbietowym Małocha Adam oraz Walkowiak Bartek 🙂 🙂
Najlepszy zawodnik stylem dowolnym: Walkowiak Bartek 🙂

W klasach V-VI ( 08.04.2017r.) nasza młodzież zdobyła 16 medali!!! dwanaście w startach indywidualnych: 4 złote, 4 srebrne, 4 brązowe, oraz wywalczyli I miejsce drużynowo w sztafecie mieszanej ( dwie dziewczynki i dwóch chłopców ) oraz 4 puchary dla najlepszych zawodników 😀
1 miejsce

-50m styl. dowolnym Sielewicz Kuba 31.51
– 50m styl. klasycznym Ziemliński Adrian 46.93
-50m styl. klasycznym Kondratenko Tymon 46.14
-50m styl. grzbietowym Hołyst Szymon 39.48
– Sztafeta mieszana 4 X 50m 2,25,02

2 miejsce

– 50m styl. klasycznym Dziuba Roman 50.23
– 50m styl. grzbietowym Kołodziej Zuzann 44.86
– 50m styl. dowolnym Przybył Katarzyna 37.44
– 50m styl. grzbietowym Przybył Katarzyna 43.35
3 miejsce

– 50m styl. klasycznym Radzio Mateusz 52.84
– 50m styl. grzbietowym Radzio Mateusz 44.80
– 50m styl. dowolnym Ziemliński Adrian 35,84
– 50m styl. klasycznym Szybista Natalia 50,57
Najlepszym zawodnikiem w stylu klasycznym został Ziemliński Adrian oraz Kondratenko Tymon 🙂 🙂
Najlepsza zawodniczka stylem grzbietowym: Przybył Katarzyna 🙂
Najlepszy zawodnik stylem dowolnym: Sielewicz Kuba 🙂

Tegoroczną rywalizację w „Sobotach Pływackich”, OSiR Świnoujście zakończył na pierwszym miejscu 😀 !!! Uzyskując łącznie 3381,5 pkt. Na zdobycie takiej ilości punktów zapracowało 45 dzieci z klas II – VI podczas czterech sobót pływackich.
Sekcja Pływacka OSiR finansowana jest ze środków budżetu OSiR “Wyspiarz”. Trenerem zespołów jest pan Krzysztof Murawski.
Jesteśmy z Was dumni 😀
Serdecznie dziękujemy dzieciom, młodzieży, trenerom, opiekunom oraz Rodzicom!!!

Zobacz również

Międzyzdroje z dofinansowaniem na prysznice plażowe

Miło jest wychodząc z plaży obmyć się po morskiej kąpieli. Już w następnym roku będzie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.