Strona główna / Lokalne / Nie siedź w święta w domu. Spaceruj i zwiedzaj

Nie siedź w święta w domu. Spaceruj i zwiedzaj

Nie siedź w domu! Spaceruj i zwiedzaj

Pogoda na Wielkanoc spłatała małego figla. Tegoroczne święta są chłodne, wietrzne i deszczowe. Jednak to nie powód, aby Wielkanoc przesiedzieć w domu. Spacerujcie i zwiedzajcie!

Nie od dziś wiadomo, że jedną z najzdrowszych form rekreacji jest spacer na morzem. Gdy znudzą się nam już spacery nadmorską promenadą, albo brzegiem morza, warto skorzystać z miejscowych atrakcji turystycznych i zobaczyć co przez ostatnie miesiące się w nich zmieniło. Specjalnie dla turystów w takich atrakcjach jak Fort Gerharda i Podziemne Miasto na trasy ruszą przewodnicy.

Niedziela

Na promenadzie, w godzinach od 12 do 15 swoje atrakcje, kierowane głownie do dzieci przygotuje Świnoujska Organizacja Turystyczna. W tym dniu otwarty będzie także Fort Zachodni.

Fort Gerharda otwarty będzie od godziny 12:00 do godziny 17:00 ( przewodnik rusza o godzinie 12:00 i 15.00). Podziemne Miasto zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem o godzinie 12:30 i godzinie 15:00.

Poniedziałek

Podziemne Miasto zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem o godzinie 12:30 i godzinie 15:00

Otwarte będą lewobrzeżne forty Fort Anioła do godz. 16, a Zachodni do 17. Fort Gerharda – od godziny 11:00 do 17:00 (przewodnik rusza o godzinie 12:00 i 15.00). Podziemne Miasto zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem o godzinie 12:30 i godzinie 15:00. Niemal wszystkie świnoujskie restauracje w tym dniu będą otwarte.

 

Zobacz również

Próbna ewakuacja na terenie Terminalu LNG im. Lecha Kaczyńskiego

W dniu 23 listopada 2022 r. na terenie Terminalu LNG im. Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu …

Jeden komentarz

  1. Święta w bunkrach ?
    Czy redakcja coś wie czego my nie wiemy ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.