Strona główna / Lokalne / Oficjalne losowanie zakończone!

Oficjalne losowanie zakończone!

Za nami pierwsze wielkie emocje, związane z nadchodzącą edycją turnieju piłkarskiego Netto Mini Mundial. Punktualnie o godzinie 13:00 w Studiu S1 Radia Szczecin odbyło się losowanie, podczas którego każdej z uczestniczących szkół przydzielona została jedna z reprezentacji narodowych.

Ogromne emocje, radość i przede wszystkim plejada znakomitych gości. W tym prestiżowym wydarzeniu wzięli udział między innymi przedstawiciele władz gminnych, sponsorów, partnerów oraz patronów medialnych. Nie zabrakło też naturalnie gwiazd sportu, w tym chociażby pływaka Filipa Zaborowskiego, siatkarki Joanny Mirek, szczypiornistki Agaty Cebuli czy trenerów Michała Gogola (Espadon Szczecin) i Marka Łukomskiego (King Wilki Szczecin).

Drużyny z całego świata zostały podzielone na koszyki i zaczęło się losowanie. W gronie zespołów znalazły się takie firmy jak Brazylia, Argentyna, Niemcy czy Hiszpania, ale byli też ci nieco mniej znani – Bułgaria, Bośnia i Hercegowina, Korea Południowa czy Kostaryka.

Kolejne gminy dowiadywały się, co w tym roku przydzielił im los, a emocje wciąż rosły, bo przez długie minuty nikomu nie trafiła się Polska. Ostatecznie w reprezentację Roberta Lewandowskiego i spółki wcielą się szkoły z Międzyzdrojów (grupa młodsza) i Gościna (kategoria starsza).

Szlagierowo zapowiada się natomiast rywalizacja w Choszcznie, gdzie Hiszpanie zmierzą się z Francuzami. Równie interesująco powinno być w Świnoujściu, gdzie Argentyńczycy sprawdzą formę Holendrów.

Emocje związane z losowaniem za nami, czas rozpocząć przygotowania do turniejów eliminacyjnych! Po raz pierwszy zobaczymy się już 5 maja na boisku w Cedyni.

Bądźcie z nam, Netto Mini Mundial startuje!

Zobacz również

13-latek uciekł z domu w Świnoujściu. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Świnoujska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach Jakuba Matczaka, 13-letniego mieszkańca Świnoujścia. Chłopiec w dniu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.