Strona główna / Lokalne / Paplacz napisze, gdy dzieje się coś ważnego

Paplacz napisze, gdy dzieje się coś ważnego

Chcesz mieć aktualne informacje ze Świnoujścia w mgnieniu oka? Jeśli korzystasz z facebookowego messengera jest to możliwe. Wiktor Szymanowski opracował aplikację „Paplacz”, która na bieżąco informuje o tym co piszą lokalne portale informacyjne, w tym swinoujskie.info.

Mechanizm przeszukuje informacje powiązane ze Świnoujściem. Gdy pojawiają się w internecie, użytkownik otrzymuje powiadomienie na messengerze. Obojętnie, czy korzysta z telefonu komórkowego, tabletu, czy komputera. W komunikatorze pojawia się link kierujący do informacji.

To nie pierwsza aplikacja, którą stworzył Pan Wiktor. Świnoujścianie dzięki niemu mogą korzystać z aplikacji ułatwiającej poruszanie się promami. Aplikacja „Który prom?” – to także dzieło Pana Wiktora. Jak zapowiada, na tym nie zamierza skończyć. Niedawno narodził się pomysł uruchomienia aplikacji, która pomoże mieszkańcom komunikowanie się np. ze strażą miejską. W szybki sposób będą mogli przesłać zdjęcie np. źle zaparkowanego samochodu, albo śmieci wyrzuconych w lesie z dołączoną lokalizacją prosto do komunikatora strażników miejskich.

Jak działa „Paplacz”?

Wystarczy na facebookowym messengerze znaleźć „Paplacz” (ikona trawy), a następnie napisać „cześć” lub „dzień dobry”. Automat przeprowadzi użytkownika przez proces dodawania interesującego go portalu informacyjnego. My oczywiście polecamy swinoujskie.info.

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

Jeden komentarz

  1. Paplacz@wTrawie

    Z ciekawostek, jeśli chcecie sprawdzić 😀 napiszę że z tej apki – poprez Messengera, można wysłać darmowego SMSa (zastrzegam, że opcja może być wyłączona jeśli będzie zbyt obciążała Paplacza) Po prostu wpisz: 'SMS numertelefonu i jakąś treść’. Enyoy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.